0
0 Sepet (Boş)
Yeni Şeffaf Pürüzsüz Dayanıklı 6 Parça Anal Set

Şeffaf Pürüzsüz Dayanıklı 6 Parça Anal Set

₺2.757,35

Şeffaf Pürüzsüz Dayanıklı 6 Parça Anal Set. Özelikle yeni başlayanlar ve ilk defa anal deneyim yaşamak isteyen kadın ve erkeklerin kullanabileceği bir anal settir. Farklı 6 adet plug'tan oluşmaktadırlar. Medikal silikondan ürtelidiği için inan vücuduna her hangi bir ararı yoktur. Titreşimli plug 2 adet pil ile çalışmaktadır.

Durum
Yeni ürün
Ürün Kodu
PT178

Özelikle yeni başlayanlar ve ilk defa anal deneyim yaşamak isteyen kadın ve erkeklerin kullanabileceği bir anal settir. Farklı 6 adet plug'tan oluşmaktadırlar. Medikal silikondan ürtelidiği için inan vücuduna her hangi bir ararı yoktur. Titreşimli plug 2 adet pil ile çalışmaktadır.

Pürüzsüz ve yumuşak silikondan yapılmış bu anal oyuncaklar. Her kullanım sonraı ılık sabunlu su ile yıkanması gerekmektedir. Ayrıva bu anal açıcıları kullanırken iyi bir su bazlı anal kayganlaştırıcı lullanmanıı tavsiye ederiz.

Şeffaf Pürüzsüz Dayanıklı 6 Parça Anal Set

  1. Yumuşak bir yumuşaklık hissi yaratan yumuşak ve esnek bir silikon malzeme ile tasarlanmıştır.
  2. T-çubuk ve yuvarlak taban, istenmeyen hareketleri önler, sizin için mükemmeldir, takılması kolaydır ve uzun süreli kullanım için uygundur, Kavisli tasarımı mükemmeldir.
  3. Yumuşak ve nazik tasarım, doğru miktarda sıvı ile zahmetsizce içeri ve dışarı kaydığı anlamına gelir. El değmeden en pürüzsüz yüzeylere yapışabilir.

Temizlik: Her kullanımdan önce ve sonra eşyalarınızı daima temizleyin, ılık suyla durulayın ve bir bez veya tüy bırakmayan bir havluyla silin.

Güvenlik Gizliliği: Ürünlerimiz, ambalaj üzerinde herhangi bir ibare bulunmadan güvenli ambalajlarda paketlenmektedir. Mühürlü bir torbaya yerleştirilir, gizli sevkiyat.

Ürün Özelikleri

Meteryal
Hipoalerjenik Silikon
Titreşim
Var
Menşei
China
Alerjenler
Ftalat Ve Lateks İçermez
Temizlik
Biraz ılık su ve normal sabunla temizleyin, Ardından havluyla silin.