0
0 Sepet (Boş)
Yeni COLT Hefty Probe Şişirilebilir Anal Plug

COLT Hefty Probe Şişirilebilir Anal Plug

₺2.977,35

COLT Hefty Probe Şişirilebilir anal plug ne kadar büyükse o kadar iyidir. İstediğiniz boyuta şişirin! Kolay sıkılan bir ampul ve hızlı tahliye valfi ile yumuşak şişirilebilir Lateks prob. Vücut ve zevk için güvenli ve saf. Anal plug, ftalat içermeyen, toksik olmayan malzemeler Lateks prob, PVC ampul, hortum, ABS plastik hızlı bırakma kullanılarak yapılır.

Durum
Yeni ürün
Ürün Kodu
PT203

COLT Hefty Probe Şişirilebilir anal plug ne kadar büyükse o kadar iyidir. İstediğiniz boyuta şişirin! Kolay sıkılan bir ampul ve hızlı tahliye valfi ile yumuşak şişirilebilir Lateks prob. Vücut ve zevk için güvenli ve saf. Anal plug, ftalat içermeyen, toksik olmayan malzemeler Lateks prob, PVC ampul, hortum, ABS plastik hızlı bırakma kullanılarak yapılır.

Prob 6,5 inç uzunluğunda ve 2 inç genişliğindedir. Toplu ağırlık 10.3 ons. Her zaman kullanımdan önce ve sonra temizleyin. Su bazlı bir kayganlaştırıcı önerilir.

COLT Hefty Probe Şişirilebilir Anal Plug

Büyük almaya hazır mısın? Daha büyük daha iyidir… ve COLT Hefty Probe™ Şişirilebilir Popo Tıkacı ile bu tıkacı bir sonraki memnuniyet ve eğlence düzeyine şişirebilirsiniz. Yumuşak, şişirilebilir lateksten yapılmış olan bu prob, kolay sıkılan bir ampul ve çabuk açılan valfe sahiptir, bu da zevki hem basit hem de heyecan verici hale getirir.

Yani anal oyunundan aldığın zevki artırmak istiyorsan? O zaman COLT Hefty Probe™ Şişirilebilir Popo Tıkacı, onu harekete geçirmek için harika bir yol sunar. Bu Lateks prob, ftalat içermeyen PVC ampul ve hortum ve ABS yapımı hızlı tahliye valfi sizi doyduğunuz kadar güvende kılar. Basınç çok heyecan vericiyse, basıncı bir adım aşağı çekmek için kolay serbest bırakma özelliğini kullanın.

İster tek başına kullanın, ister anal zevk için harika bir ısınma yapın, harika bir dolgunluk hissi yaratın. Tamamen ihtiyaçlarınız düşünülerek oluşturulmuş bir tasarımla, COLT Hefty Probe™ ile tam olarak istediğiniz hissi ve arzuladığınız zevki elde edeceksiniz.

Bu yüzden hazır olun, etraftaki en tatmin edici anal deneyime hazır olun. Maksimum keyif için su bazlı bir kayganlaştırıcı ile kullanmayı unutmayın. Ayrıca her kullanımdan önce ve sonra sabun ve su veya oyuncak temizleyici kullanarak temiz tutun.

Ölçüler 6,5" x 2" / 16,5cm x 5cm (Butt Plug)

Ürün Özelikleri

Meteryal
Hipoalerjenik Silikon
Menşei
USA
Alerjenler
Ftalat Ve Lateks İçermez
Temizlik
Biraz ılık su ve normal sabunla temizleyin, Ardından havluyla silin.
Suya Dayanıklılık
Evet