0
0 Sepet (Boş)
Yeni Başlangıç İçin Fantezi Seti

Başlangıç İçin Fantezi Seti

₺3.587,00

Başlangıç İçin Fantezi Seti. Anal penetrasyon konusunda fazla deneyiminiz yok ama cazip mi geliyorsunuz? Yeni başlayanlar için bu Anal Fantazi seti tam size göre! 2 anal tıkaç, 1 prostat uyarıcısı, 2 çubuk anal top ve 1 çift siyah lastik eldiven içerir... Sizi ve partnerinizi anal seks ile tanıştırmak için ihtiyacınız olan her şey. Pipedream'den gelen bu anal kit, anal ürünlerden oluşan bir kit ile birlikte gelir.

Durum
Yeni ürün
Ürün Kodu
PT213

Başlangıç İçin Fantezi Seti. Meraklılar, meraklı yeni başlayanlar ve genel olarak (ve çok heyecan verici bir şekilde) anal oyunu tanıtmak için tasarlanan Pipedream'in Anal Fantasy Collection'ından fevkalade iyi stoklanmış bu kit sizin veya sizin ve oyun arkadaşlarınızın aynı anda isteyebileceği her şeyi içerir. arka kapı.

Başlangıç İçin Fantezi Seti

Klasik bir prostat masaj aleti, heyecan verici dokulu bir parmak kılıfı, uzatılmış esnek bir tıkaç ve iki tam örtücü lateks eldivenin yanı sıra içinde iki tür boncuk gizlidir. Neredeyse her klasik anal oyuncak stilini etkileyici bir şekilde ele alan mükemmel anal deneyimini kişiselleştirmek gerçek bir şölen olacak.

Her zaman deneyimi geliştirmek isteyen Pipedream, iki koruyucu kauçuk parmak kılıfı, Islak Su Bazlı Kayganlaştırıcı ve Anal Eaze Krem örnekleri ve küçük bir şişe Anal Temizleyici içeren örnek bir anal oyun eklenti paketi dahil etmiştir.

Her bir parça ftalat içermeyen güvenli bir malzemeden, yani her ikisinin de temizlenmesi son derece kolay olan, neredeyse hiç bakım gerektirmeyen ve silikon ve su bazlı yağlayıcılarla uyumlu PVC ve ABS plastikten yapılmıştır.

Başlangıç İçin Fantezi Seti

  1. ABS plastikte Classix Prostat Stimülatörü (4,5", 11,4cm uzunluk)
  2. ABS plastik boncuklar (3/4", 2cm genişlik)
  3. Kalıplı ABS plastik prob (11", 28cm uzunluk)
  4. PVC parmak kovanı (3", 7,6cm)
  5. PVC Fiş ( 3 3/4", 9 1/2cm uzunluğunda)

Ürün Özelikleri

Meteryal
ABS Plastik
Menşei
USA
Alerjenler
Ftalat Ve Lateks İçermez
Temizlik
Biraz ılık su ve normal sabunla temizleyin, Ardından havluyla silin.
Suya Dayanıklılık
Evet