0
0 Sepet (Boş)
Yeni Uzun Boyunlu Cam Anal Butt Plug

Uzun Boyunlu Cam Anal Butt Plug

₺1.329,06

Uzun Boyunlu Cam Anal Butt Plug boynu uzundur ve tabanı boyundan daha büyüktür. Anal tıkacın anüse kaymasını önleyebilir. Tabanı tutamak olarak da kullanılabilir ve durmak istediğinizde kolayca çıkarabilirsiniz. Güvenli tasarım, kadın ve erkeklerin mastürbasyon yapmasını uygun hale getirir. Bir kez kullandıktan sonra doygunluk ve zevk duygusu yaşayabilirsiniz!

Durum
Yeni ürün
Ürün Kodu
PT36

Cam anal tıkacın boynu uzundur ve tabanı boyundan daha büyüktür. Anal fişin anüse kaymasını önleyebilir. Tabanı tutamak olarak da kullanılabilir ve durmak istediğinizde kolayca çıkarabilirsiniz. Güvenli tasarım, kadın ve erkeklerin mastürbasyon yapmasını uygun hale getirir. Bir kez kullandıktan sonra doygunluk ve zevk duygusu yaşayabilirsiniz!

Anal fiş camdan yapılmıştır, ipeksi pürüzsüz, çatlak veya keskin nokta yoktur, vücut güvenlidir. Cam hipoalerjeniktir. Seks hayatını zenginleştirmek isteyen herkes için uygundur.

Cam anal butt plug, konik bir kafa ile tasarlanmıştır. Kademeli olarak küçükten büyüğe değişir, bu da yerleştirmeyi kolaylaştırır. Anal eğitim için mükemmeldir.

Cam anal popo fişi, sıcaklık oyunu için çok uygundur. Ek stimülasyon için isteğinize göre su ile ısıtılabilir veya soğutulabilir.

Bu cam anal fişi kayganlaştırıcı ile kullanın. daha rahat olacak, takılması daha kolay olacak ve daha iyi bir cinsel deneyime sahip olacaksınız.

Cam Anal Butt Plug

Sexbaby's Glass Anal Popo Fişin bir seks oyuncağı için birincil faydaları şunlardır:

  1. Vücut için tamamen güvenlidir, toksik değildir ve gözeneksizdir (dolayısıyla sterilizatör);
  2. Çatlak veya keskin noktalar olmaksızın çok kaygandır. Temizlemesi kolay;
  3. Bu oyuncağın boynu uzundur ve tabanı boyundan daha büyüktür, bu da onu uzun süreli kullanım için uygun hale getirir;
  4. Bir bardak ılık veya soğuk suya koyarak sıcaklık oyunu için kullanılabilir.
  5. Anal tıkaç camdan yapılmıştır, ipeksi pürüzsüz, çatlak veya keskin nokta yoktur, toksik değildir ve vücut için güvenlidir.

Deneyiminize bir Cam Anal Popo Fiş eklemek istiyorsanız, koleksiyonunuza eklemek için en iyi seçim budur.

Birden fazla zevki deneyimleyin, sadece aynı cinsel uyarılmadan zevk almayın veya bir forma bağlı kalmayın. Size cinsel zevkin sonsuz gizemini getirebilir. Nihai anal mutluluğu keşfedin!

  • Uzun boyunlu olarak tasarlanmıştır ve uzun süreli kullanım için uygundur
  • Taban boyundan daha büyüktür, istenmeyen seyahatleri önler
  • Konik kafa tasarımı, yerleştirmeyi daha kolay hale getirir
  • Sağlam dikişsiz cam ipeksi bir dokunuşa sahiptir, her şekilde dezenfekte edilebilir.

Cam Anal Butt Plug

Rahat ve Güvenli Kullanım: Boyun, cam anal tıkacı yerinde tuttuğu ve çok güvenli hissettirdiği için mükemmel olan yeterince uzun. Taban, boyundan daha geniştir, burada içeri çekilme endişesi yoktur. Kullanmanız rahat ve güvenlidir.

Konik Kafa Tasarımı: Güzel yuvarlak uç, çok yumuşak kıvrımlar, yani hiçbir şeyi çizmeyecek veya sürtmeyecek. Adım adım küçükten büyüğe konik tasarım, kullanıcıların kademeli olarak anal zevkten zevk almasını kolaylaştırır.

Sıcaklık Oyunu için Harika: Cam ultra keyifli sıcaklık hassasiyetine sahiptir. Ek stimülasyon için isteğinize göre su ile ısıtılabilir veya soğutulabilir. Buz ve ateş entegrasyonunun ikili deneyimine aşık olacaksınız.

Gövde Güvenli Malzeme: Bu cam anal tıkaç, camdan yapılmıştır, ipeksi pürüzsüz, çatlak veya keskin nokta yoktur, toksik değildir ve vücut için güvenlidir. Masif camın serinliği dokunulduğunda sakinleşiyor. Cam gözenekli olmadığı için temizlenmesi kolaydır. Hipoalerjenik olduğu için cinsel hayatını zenginleştirmek isteyen herkes için uygundur.

Ürün Özelikleri

Uzunluk
11 Cm
Kalınlık
3,5 Cm
Meteryal
Cam
Menşei
USA
Ağırlık
150 Gr