0
0 Sepet (Boş)
Yeni Eğik Belden Bağlamalı Anal Dildo

Eğik Belden Bağlamalı Anal Dildo

₺1.659,00

Yeni Başlayanlar İçin Uygun - Toplam uzunluğu 16cm, takılabilir uzunluğu 12 cm ve kalınlığı 3,5 cm olan çıkarılabilir yapay penis. Anal yeni başlayanlar veya uzmanlar için inanılmaz heyecanla çoklu oyun yolları. Çiftler, pegging, lezbiyenler için uygundur, ayrıca erkeklerin emniyet kemeri takması için mükemmeldir.

Durum
Yeni ürün
Ürün Kodu
PT157

Gerçekçi yapay penis, ftalat içermeyen, yumuşak ve güvenli slikon malzemeden yapılmıştır. Pürüzsüz gerçekçi kafa, damarlı gövde ve buruşuk toplar size ultra gerçek bir görsel izlenim ve iç haz sunar. Yeni Başlayanlar İçin Uygun - Toplam uzunluğu 13 cm, takılabilir uzunluğu 10 cm ve kalınlığı 1,5 cm olan çıkarılabilir yapay penis. Anal yeni başlayanlar veya uzmanlar için inanılmaz heyecanla çoklu oyun yolları. Çiftler, pegging, lezbiyenler için uygundur, ayrıca erkeklerin emniyet kemeri takması için mükemmeldir.

Ayarlanabilir Kablo Demeti - 56 İnç'e Kadar Bellere Uyar. Koşum takımının ön kısmındaki bant çıtçıtlı olarak tasarlanmış olup, sırt minderinde ayrıca ayarlanabilir ölçülerde kayışlar bulunmaktadır. Böylece bel ve kalça kayışlarını vücudunuza göre ayarlayabilirsiniz!

Ürün Özelikleri

Uzunluk
12 Cm
Kullanılabilir Uzunluk
11 Cm
Kalınlık
1,5 Cm
Renk
Ten
Meteryal
Silikon
Alerjenler
Ftalat Ve Lateks İçermez