0
0 Sepet (Boş)
Yeni Pembe Kalp Cam Anal Plug

Pembe Kalp Cam Anal Plug

₺1.066,00

Cam çok sağlam ve esnek değildir, bu da çok fazla g noktası baskısı isteyenler için harikadır. Cam gözeneksiz olduğundan temizlenmesi kolaydır. G-spot masturbator, sıcaklık oyunu için çok uygundur. İşleri ısıtmak için G noktası mastürbatörünü ılık su altında çalıştırabilirsiniz.

Durum
Yeni ürün
Ürün Kodu
PT148

Pembe Kalpli Anal Popo Fişi: Zevk çubuğu anal popo tıkacı olarak kullanılabilir. Pembe kalp, tutması çok kolay olan ve kullanımı süper pürüzsüz hale getiren bir sap oluşturur. Pembe kalbin rengi canlı ve sevimli. Kavisli Dalgalı Kristal Dildo Penis: Sürtünmeyi artırır ve kolayca girmesini sağlar. Vajina veya anüsün iç duvarını daha iyi uyarabilir. Eğlenceli bir mücadeleye hazırsanız, kristal dildo penisin her iki ucu da G noktası uyarımı için kullanılabilir.

Vücut için güvenli malzeme: Bu zevk çubuğu camdan yapılmıştır, ipeksi pürüzsüz, çatlak veya keskin nokta yoktur, vücut için güvenlidir. Cam gözenekli değildir, bu nedenle herhangi bir şekilde temizlenebilir. Hipoalerjenik olduğu için cinsel hayatını zenginleştirmek isteyen herkes için uygundur.

Daha iyi cinsel deneyim: Cam çok sağlam ve esnek değildir, bu da çok fazla g noktası baskısı isteyenler için harikadır. Cam gözeneksiz olduğundan temizlenmesi kolaydır. G-spot masturbator, sıcaklık oyunu için çok uygundur. İşleri ısıtmak için G noktası mastürbatörünü ılık su altında çalıştırabilirsiniz. Serinlik hissi için soğuk su altında soğutun. Ve bir kayganlaştırıcı ile kullanırsanız daha rahat, yerleştirmesi daha kolay ve daha iyi bir cinsel deneyim elde edeceksiniz.

Ürün Özelikleri

Uzunluk
16 Cm
Kalınlık
2,5 Cm
Meteryal
Cam
Temizlik
Biraz ılık su ve normal sabunla temizleyin, Ardından havluyla silin.