0
0 Sepet (Boş)
Yeni Gerçekçi Vajina ve Sıkı Anüs ile Cep Pussy

Gerçekçi Vajina ve Sıkı Anüs ile Cep Pussy

₺1.884,21

Gerçekçi Vajina ve Sıkı Anüs ile Cep Pussy. Cilt dostu bodysafe malzemeden üretilmiştir. Her kullanımdan sonra oyuncak temizleyici sprey veya ılık su ile temizlemeyi unutmayın. Daha konforlu ve rahat kullanım için su bazlı kaliteli kayganlaştırıcı jeller ile birlikte kullanılması önerilir. Ürün boyutları; 17.7 cm * 12 cm * 11.1 cm, 650 gr ağırlığındadır.

Durum
Yeni ürün
Ürün Kodu
PT314

Gerçekçi Vajina ve Sıkı Anüs ile Cep Pussy. Cilt dostu bodysafe malzemeden üretilmiştir. Her kullanımdan sonra oyuncak temizleyici sprey veya ılık su ile temizlemeyi unutmayın. Daha konforlu ve rahat kullanım için su bazlı kaliteli kayganlaştırıcı jeller ile birlikte kullanılması önerilir.

Vücut için güvenli TPR'den yapılmış bu cep amcığı. Gerçek deri gibi hissettirir ve vücut sıcaklığına kadar ısıtır! Esnek ve ultra yumuşak olduğu için iri adamlar bile kolayca halledebilir.

Dokulu Tüneller: Bu erkek masturbator gerçekçi bir iç yapıya sahiptir, tümsekleri, kıvrımları ve çıkıntıları baştan sona hissedebilirsiniz. Güzel ve sıkı bir oturuşa sahiptir ve yukarı ve aşağı kayma hissi verir. Gerçekten kullandıkça sizi içine alıyor. Tek açıklıklı tasarım, çok zayıf veya çok güçlü olmayan inanılmaz emiş sağlar ve sadece bir dokunuş yağlayıcı kullanmanız önerilir.

Kaymaz Sap Tasarımı : Çizgili silindirik sap, elinizde tutmayı kolaylaştırır. Kullanım sırasında kayması konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak. Masturbator 17.7 cm * 12 cm * 11.1 cm, 650 gr ağırlığındadır. Bir seyahat için valizinize koymak için mükemmel boyuttadır.

Ürün Özelikleri

Uzunluk
18 Cm
Meteryal
Hipoalerjenik Silikon
Titreşim
Yok
Alerjenler
Ftalat Ve Lateks İçermez
Temizlik
Biraz ılık su ve normal sabunla temizleyin, Ardından havluyla silin.
Özellikler ve İşlevleri
2 İşlevli (Anal ve Vajinal), Üniseks, Yumuşak Dokulu