18 YAŞINDAN KÜÇÜKLERİN BU SİTEYE GİRMESİ YASAKTIR.

Türk Ceza Kanunun 226. maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri ve alışveriş yapmaları YASAKTIR. Web Sitemiz, T.C.K nın 226. Maddesi D bendinde yer alan müstehcen ürünlerin satışına mahsus alışveriş yeri kapsamındadır

18 yaşın altındaysanız lütfen internet tarayıcınızı kapatınız.

Yaşınızı kontrol edin.

Yenibosna sex shop

Yenibosna sex shop satış mağazamızda hem erkekler için hemde kadınlar için bir çok sex ürünleri bulunmaktadır.Beşiktaş erotik shop mağazamız türkiye'nin ürün çeşidi en çok olan seks shop mağazasıdır.Bu nedenle aradığınız tüm ürünleri sex shop mağazamızda bulabilirsiniz.

Şayet mağazamıza gelme şansınız yok ise kargo ile yada motorlu kurye ile 1 saat içinde siparişinizi size özel olarak teslim etmekteyiz.Siparişlerinizin ödemesini ister kapıda nakit olarak ödemesini yapabilir.yada web sitemiz üzerinden online olarak kredi kartı yada bankamatik kartınızla ödeme yapabilirsiniz.Bir diğer ödeme seçeneği olarakta banka havalesi ilede ödeme yapabilirsiniz.

Siparişleriniz kapalı paket şeklinde paket içeriği beli olmayacak şekilde size gizli olarak gönderilmektedir.Paket üzerinde firma ismi yada logosu gibi her hangi bir ibare bulunmamaktadır.