0
0 Sepet (Boş)
Yeni Enduro Blaster Vantuzlu Anal Dildo 13 cm

Enduro Blaster Vantuzlu Anal Dildo 13 cm

₺690,00

Enduro blaster vantuzlu anal dildo 13 cm. Güçlü vantuza ile düz zeminlere sabitlenebilen, kemerle kullanılabilen, damarlı tasarıma sahip, gerçekçi görünümlü mini dildo. Uzunluğu 13 cm, genişliği 2.1 cm, kullanılabilir uzunluğu 12.7 cm'dir. Pürüzsüz düz yüzeylerde kullanılabilen vantuz taban. Konfor ve erotik uyarı için yumuşak ve sağlam bir kombinasyon.

Durum
Yeni ürün
Ürün Kodu
PT105

Enduro blaster vantuzlu anal dildo 13 cm. Güçlü vantuza ile düz zeminlere sabitlenebilen, kemerle kullanılabilen, damarlı tasarıma sahip, gerçekçi görünümlü mini dildo. Uzunluğu 14 cm, genişliği 2.1 cm, kullanılabilir uzunluğu 12.7 cm'dir. Pürüzsüz düz yüzeylerde kullanılabilen vantuz taban. Konfor ve erotik uyarı için yumuşak ve sağlam bir kombinasyon.

Belden bağlamalı kemerler ile uyumludur. Cilt dostu bodysafe malzemeden üretilmiştir. Her kullanımdan sonra oyuncak temizleyici sprey veya ılık su ile temizlemeyi unutmayın. Benzer ürünlere göre daha kaliteli ham maddelerden üretilmiştir ve %100 cilt dostudur.

Vantuzlu Anal Dildo

"Enduro Blaster" Gerçekçi 5 İnç Dildo, yuvarlak bir kafa ve kalın damarlı bir şaftın bonusuyla sağlam ama esnek bir zevk uzunluğu sunan küçük boyutlu bir seks oyuncağıdır. Yoğun eller serbest oyun için enayi tabandan tam olarak yararlanın. vajinal zevk veya Anüs eğlencesi için kullanılabilir.

Korkunç olmayan uzunluk ve çevre ile birlikte gerçekçi bir dokudan hoşlanan herkes için ideal olan bu cilt için güvenli Gerçekçi yapay penis, bir dizi hoş özelliğe sahiptir.

Mükemmel dengelenmiş ve bükülebilir şaftından tam olarak yararlanın ve enayi tabanının eklenmesiyle açılarınızın ve oyun konumlarınızın çok yönlülüğünü artırın.

Seçtiğiniz sert, düz bir yüzeye takın, uzunluğunu su bazlı kayganlaştırıcı ile kaplayın ve üzerine kaydırın, inanılmaz zevk için erojen bölgelerinizi uyarmak için açı verin.

"Enduro Blaster" oldukça büyük gerçekçi yapay penis, tıpkı gerçekmiş gibi hissettiren sansasyonel içsel uyarım sağlayarak vücudunuzun kıvrımlarıyla çalışmak üzere tasarlanmıştır.

İlk seks oyuncaklarını denemek isteyen yeni başlayanlar için uygundur, sadece kayganlaştırıcı kirpiklerle takım yapın ve gerçek zevkten daha iyi zevkin tadını çıkarın.

Ürün Özelikleri

Uzunluk
14 Cm
Kullanılabilir Uzunluk
13 Cm
Kalınlık
2 Cm
Renk
Ten
Vantuz
Var
Meteryal
Silikon
Menşei
China
Alerjenler
Ftalat Ve Lateks İçermez
Temizlik
Biraz ılık su ve normal sabunla temizleyin, Ardından havluyla silin.
Suya Dayanıklılık
Evet
Özellikler ve İşlevleri
2 İşlevli (Anal ve Vajinal), Üniseks, Yumuşak Dokulu