0
0 Sepet (Boş)
Yeni Doc Johnson Çift Taraflı Dildo - 45cm

Doc Johnson Çift Taraflı Dildo - 45cm

₺3.784,00

Doc Johnson Çift Taraflı Dildo 45cm. renkli ve şeffaf yumuşak jel dokusu ile sizlere keyifli ve eğlenceli anlar yaşatmak için özel olarak üretilmiştir. Gerçeğine uygun tasarımları ile gerçekçi bir his verir. Bükülebilir ve esnek yapıdadır. Kolay temizlenebilir anti bakteriyel cilt dostu malzemeden üretilmiştir. 45 cm * 4.5 cm boyutlarındadır. 650 gr ağırlığındadır.

Durum
Yeni ürün
Ürün Kodu
PT258
Penis Rengi
  • Ten
  • Zenci
  • Melez

Doc Johnson's 18" Crystal Jellies Double Dong, her şeyi başlatan orijinal dong'un yumuşak bir çeşididir. Bu çift uçlu horoz, hepimizin bildiği ve sevdiği geleneksel kalınlığa ve damarlı dokuya ve ayrıca sizin zevkiniz için esnek bir şafta sahiptir. 

Doc Johnson's 18" Crystal Jellies, her şeyi başlatan orijinalin yumuşak ve esnek bir çeşididir. Bu çift uçlu penis, hepimizin bildiği ve sevdiği geleneksel kalınlığa ve damarlı dokuya, ayrıca esnek bir gövdeye ve parlak renk seçeneklerine sahiptir!. Hepsi Kristal Jölelerimiz ftalat içermeyen vücut için güvenli bir malzemeden yapılmıştır

Bakım Talimatlar: Ilık su ve antibakteriyel sabunla veya Doc Johnson's Toy Cleaner ile yıkayın, kurulayın ve temiz ve kuru bir yerde saklayın.

Ürün Özelikleri

Uzunluk
45 Cm
Kalınlık
4,5 Cm
Renk
Zenci
Meteryal
Silikon
Menşei
USA
Alerjenler
Ftalat Ve Lateks İçermez