0
0 Sepet (Boş)
Yeni Vanilyalı Yenilebilir Masaj Yağı

Vanilyalı Yenilebilir Masaj Yağı

₺354,00

Eller (ve dudaklar) üzerinde seksi ve şehvetli masaj için tamamen lezzetli, yalanabilir, emilebilir ve kesinlikle şımartıcı bir yağ olan Earthly Body, kaygan, sürtünme katarken cildi nemlendirmek, yumuşatmak ve beslemek için bu ipeksi zevk özünü özel olarak harmanlamıştır.

Ürün Kodu
PT200

Vanilya Aromalı Yenilebilir Masaj Yağımızın yenecek kadar saf olduğunu her zaman iddia ettik ve bunların da tadı bunu kanıtlıyor. Bu Vanilya Aromalı Yenilebilir Masaj Yağı, %100 doğal cilt yağları karışımını kullanır, kaygan, profesyonel bir kayma sağlarken, cildinizi yağlı kalıntı bırakmadan nemlendirmek ve yumuşatmak için yavaşça emer. Herhangi bir ortama biraz eğlence katan ince aromalarla doğrudan yatak odanıza getirilen spa kalitesi. Yeni pürüzsüz ve esnek cildiniz (ve partneriniz) size teşekkür edecek.

Eller (ve dudaklar) üzerinde seksi ve şehvetli masaj için tamamen lezzetli, yalanabilir, emilebilir ve kesinlikle şımartıcı bir yağ olan Earthly Body, kaygan, sürtünme katarken cildi nemlendirmek, yumuşatmak ve beslemek için bu ipeksi zevk özünü özel olarak harmanlamıştır. Kesinlikle hiçbir paraben veya petrol bazlı katkı maddesi içermeyen Yenilebilir Masaj Yağı, hoşgörülü bir şekilde doğal bir seçimdir, hassas cilt ve vücut bakımı uzmanları için idealdir, ayrıca koku ve tat hafif ve tazedir, hiç de baskın değildir.

Ürün Özelikleri

Menşei
Türkiye
Ürün Tipi
Masaj Yağı
Aroma
Vanilya