0
0 Sepet (Boş)
Yeni G Spot Kurşun Vibratör

G Spot Kurşun Vibratör

₺489,00

 Bullet vibratör, hassas klitoral ve g noktası stimülasyonu ve hızlı bir orgazm için titreşimleri en üst düzeye çıkarmak üzere klitoris, göğüs uçları ve diğer hassas noktalardaki titreşimlere odaklanan bir G-SPOT'a sahiptir! Bullet Vibratör su geçirmezdir, bu nedenle yeni oyuncağınızı temizlemeyi diğerlerinden daha kolay hale getirir.

Durum
Yeni ürün
Ürün Kodu
PT127
Ürün Rengi

Vücut İçin Güvenli ABS'den Üretilmiştir: Yüksek kaliteli ABS'den üretilmiştir ve ekstra pürüzsüz bir yüzeye sahiptir. Hassas ciltler ve hassas bölgeler için bile kesinlikle güvenlidir. Sessiz klitoral vibratörün keyfini her yerde çıkarabilirsiniz. Küçük boyutu ve gizli tasarımı, mermi vibratörünü şimdiye kadar gördüğümüz en iyi seyahat vibratörlerinden biri yapar. Nereye giderseniz gidin çantanıza veya valizinize kolayca sığdırabilirsiniz.

 Bullet vibratör, hassas klitoral ve g noktası stimülasyonu ve hızlı bir orgazm için titreşimleri en üst düzeye çıkarmak üzere klitoris, göğüs uçları ve diğer hassas noktalardaki titreşimlere odaklanan bir G-SPOT'a sahiptir! Bullet Vibratör su geçirmezdir, bu nedenle yeni oyuncağınızı temizlemeyi diğerlerinden daha kolay hale getirir, çünkü içine su sızıp onu mahvetme konusunda endişelenmenize gerek yoktur.

Ürün Özelikleri

Uzunluk
9 Cm
Kalınlık
1,5 Cm
Meteryal
ABS Plastik
Temizlik
Biraz ılık su ve normal sabunla temizleyin, Ardından havluyla silin.