0
0 Sepet (Boş)
Yeni Hareketli Dil Stimilatörü

Hareketli Dil Stimilatörü

₺4.341,00

Tıbbi sınıf silikondan yapılmıştır, toksik değildir, kokusuzdur ve cilt dostudur. Dil çok çeltiğe dokunur, tüm vücut çok yumuşak ve rahat hisseder. Suya Dayanıklı ve Temizlemesi Kolay - Seks oyuncağı IPX6 su geçirmezdir, banyoda veya duşta kullanabilirsiniz.

Durum
Yeni ürün
Ürün Kodu
PT124

Bu gerçekçi dil vibratörü, oral seks için bir klitoris uyarıcısıdır. Şiddetle ve açgözlülükle bir sevgilinin dili gibi yalıyor. Klitorisinizi, G noktanızı, vajinanızı, meme uçlarınızı veya istediğiniz herhangi bir hassas bölgeyi yalayabilir. Kesin uyarı ile kadınların orgazm olma olasılığı daha yüksektir.  Bu titreşimli dilin 10 güçlü titreşim modu vardır; nazik hareketlerden vahşi hareketlere kadar, hiç hayal etmediğiniz orgazmları sağlayacak zevk duygunuzu en üst düzeye çıkarır. Dil klitorisini, meme uçlarını, anal şiddetle yalayabilir. Güçlü bir şeyi seviyorsanız, bu sizin için!

Tıbbi sınıf silikondan yapılmıştır, toksik değildir, kokusuzdur ve cilt dostudur. Dil çok çeltiğe dokunur, tüm vücut çok yumuşak ve rahat hisseder. Suya Dayanıklı ve Temizlemesi Kolay - Seks oyuncağı IPX6 su geçirmezdir, banyoda veya duşta kullanabilirsiniz. Aynı zamanda sessiz bir klitoris havası var, endişelenmeden oynayın, komşularınız asla ses duymayacak. Kullandıktan sonra sadece sabun ve ılık su ile yıkayın, ardından bir havlu ile kurulayın ve serin bir yerde saklayın.

USB Şarj Edilebilir - Bu klitoral vibratörün yerleşik bir şarj edilebilir pili vardır, böylece oyuncağı telefon şarj cihazınız, bilgisayarınız veya güç bankanızla kolayca şarj edebilirsiniz. Vibratör tamamen şarj edildikten sonra 2 saat çalışabilir.

Ürün Özelikleri

Meteryal
Silikon
Titreşim
Var
Alerjenler
Ftalat Ve Lateks İçermez
Usb Şarj
Evet
Suya Dayanıklılık
Evet