0
0 Sepet (Boş)
Yeni Pleasure X Tender Penis Kılıfı 17 Cm

Pleasure X Tender Penis Kılıfı 17 Cm

₺1.382,00

Pleasure X Tender Penis Kılıfı 17 Cm. Türkiye'nin en çok tercih edilen Penextender penis bakım markasının yepyeni penis kılıfıdır. Gerçekçi et dokusunda ve gerçekçi görünüme sahip, 5 cm iç dolgusu sayesinde uzunluk ekleyen, damarlı ve tırtıklı yapısı sayesinde daha fazla uyarım sağlayan penis kılıfıdır. Yaklaşık %30 oranında kalınlık sağlar. Elastiktir ve tüm boylara uyum sağlar. Su ile kolay temizlenir ve hijyenik kullanıma imkan verir.

Durum
Yeni ürün
Ürün Kodu
PT268

Pleasure X Tender  Dolgulu Penis Kılıfı 17 cm, hem içeride hem de dışarıda otantik hisler yaratan inanılmaz derecede gerçekçidir. Ekstra 2,5 cm uzunluk ve çevrede %30 artış sunan İşi mükemmel bir şekilde yapar. Şaftınızın üzerinde inanılmaz derecede gerçekçi bir yumuşaklığa sahip olan penis uzatıcıyı seveceksiniz, "uyması için kırpılmış" şaft ise size özel bir uyum ve keşif sırasında maksimum kontrolden faydalanmanızı sağlar.

Vücut sıcaklığında eğlence ve kusursuz gerçekçilik için oyundan önce uzantıyı ılık suda bekletin. Maksimum konfor ve zevk için oyuncağın dış ve iç yüzeylerine bol miktarda su bazlı kayganlaştırıcı kullanın.

Uzatmayı her zaman kullandıktan sonra ılık suyla temizleyin ve gerçek kalitesini korumak için yenileyici tozla tozunu alın.

Ana Özellikler

  • 2,5 cm uzunluğunda ve çevrede %30 artış için süper gerçekçi penis uzatma kılıfı.
  • Gerçekçi kafa ve damarlı şaft, alıcı için hissi artırır
  • Sıcaklığa duyarlı gerçek hissi veren malzemeden yapılmıştır
  • Toplam Uzunluk: 17 cm İç Derinlik: 13 cm Dış Çap: 4 cm İç Çap: 3.2 cm

Ürün Özelikleri

Uzunluk
17 Cm
Kalınlık
4 Cm
Meteryal
Silikon
Alerjenler
Ftalat Ve Lateks İçermez
Temizlik
Biraz ılık su ve normal sabunla temizleyin, Ardından havluyla silin.