0
0 Sepet (Boş)
Yeni PipeDream Fetiş Fantezi Serisi Taşınabilir Seks Makinesi

PipeDream Fetiş Fantezi Serisi Taşınabilir Seks Makinesi

₺37.014,71

Dünyadaki herhangi bir elektrik akımıyla çalışabilen seyahat dostu bir seks makinesi aradığınızda, Fetish Fantasy Series International Portable Sex Machine, anında tatmin için mükemmel bir seçimdir! Daha büyük ve daha hantal elektrikli sikişme makinelerinin aksine, bu portatif seks simülatörü çantanıza kolayca sığar ve neredeyse her ülkede birden çok standart voltajı güvenli bir şekilde desteklemek için evrensel bir güç adaptörüne sahiptir.

Durum
Yeni ürün
Ürün Kodu
PT67

Pipedream International Fetish Fantasy Series Taşınabilir Seks Makinesini Keşfedin ! Vajinal ve anal seks yapmanızı sağlayacak bir seks makinesi. Ergonomik ve sağlam tasarımı, müthiş bir zevk makinesi olmanın yanı sıra kullanımını ve taşınmasını kolaylaştırır!

Pipedream bu rüya makinesi için her şeyi düşündü. Gerçekten de, tüm yüzeylere takılmasına izin veren 4 vantuz ayağı, dakikada 75 ila 183 vuruş arasında ileri geri hareket sağlayan çeşitli titreşim hızları, 3 seks oyuncağı dahil, hafif bir ağırlık ve kullanım kolaylığı için çok kompakt boyut ile donatılmıştır. kullanmak.

Portatif Seks Makinesi, kadının zevki için olduğu kadar çiftler için de idealdir ve böylece hala bilinmeyen zevkleri keşfedebilir.

Portatif Seks Makinesini her türlü pozisyonda kullanabilirsiniz çünkü 4 adet vantuzlu ayağı sayesinde makineyi istediğiniz yüzeye ve istediğiniz yöne takabilirsiniz. Taşınabilir Seks Makinesi, ayaklarınızı sıkıca kavramak ve böylece ileri geri hareketlerinizi güvenli bir şekilde kontrol etmek için yanlarda 2 cırt cırtlı kayışa sahiptir.

Uzaktan kumanda, pistonu dakikada 75 ila 183 strok (ileri ve geri) arasında değiştirerek makineyi kontrol eder! Bu makinenin ileri ve geri hareketleri çok güçlüdür çünkü derin penetrasyonlar için 7 cm strok üzerine yayılmıştır.

Portable Sex Machine, çok kolay uyarlanabilen 3 seks oyuncağıyla çalışır:

  1. Makinenin penetrasyonu ile aynı anda klitorisin derin penetrasyonu veya uyarılması için mor bir vibratör (17 cm uzunluğunda ve 3,3 cm çapında).
  2. G Noktanızı mükemmel bir şekilde uyarmak için kavisli bir şekle sahip pembe bir G Noktası Dildo (16,5 cm uzunluğunda ve 3,8 cm çapında).
  3. Gerçek bir rapora benzer vajinal penetrasyonlar için çok esnek bej gerçekçi bir Dildo (18,4 cm uzunluğunda ve 3,6 cm çapında).
  4. Partnerinizin veya kendinizin vücudunu okşamak için yaramaz bir tüy silgi.

Bu 3 seks oyuncağı, ftalat içermeyen %100 hipoalerjenik TPE ve ABS'den yapılmıştır.

Taşınabilir Seks Makineniz, dünyanın neresinde olursanız olun bir AC prizinde çalışır (birlikte verilen uluslararası adaptör, 100 V ila 240 V arasındaki gücü kabul eder). Bu nedenle, Fransa'da evinizde ve aynı zamanda diğer tüm kıtalarda sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz!

Bir kulp, kolayca taşınmasını sağlar. Omuz askılı ve asma kilitli, kabin boyutunda seyahat çantası, nereye giderseniz gidin yanınızda ve dikkat çekmeden götürmenizi sağlar.

Seks oyuncağınızın en iyi şekilde kullanılması için espaceplaisir, su bazlı bir kayganlaştırıcı kullanmanızı önerir. Seks oyuncağınızı her kullanımdan önce ve sonra iyice temizlediğinizden emin olun.

Ürün Özelikleri

Uzunluk
20 Cm
Kalınlık
3,5 Cm
Menşei
USA
Alerjenler
Ftalat Ve Lateks İçermez
Ağırlık
2,5 Kg
Özellikler ve İşlevleri
2 İşlevli (Anal ve Vajinal), Anal Kullanım, İleri Geri Hareketli, Multispeed, Phthalates Free, Silikon, Üniseks, Uzaktan Kumandalı, Vajinal Mastürbatör, Vantuzlu, Yumuşak Dokulu