0
0 Sepet (Boş)
Yeni Penextender® XL Pump Penis Pompası

Penextender® XL Pump Penis Pompası

₺731,00

Penextender® XL Pump Penis Pompası Penextender® XL Pump penis pompasının tüm içeriği cilt dostu malzemelerden ve en çok tercih edilen ölçülerde üretilmiştir. , Penextender® XL Pump penis pompasının parçaları birbirinden kolaylıkla ayrılabilir ve çok pratik bir şekilde temizlenerek sürekli hijyenik kullanıma imkan sağlar.

Durum
Yeni ürün
Ürün Kodu
PT13

Penextender® XL Pump Penis Pompası Penextender® XL Pump penis pompasının tüm içeriği cilt dostu malzemelerden ve en çok tercih edilen ölçülerde üretilmiştir. Penextender® XL Pump penis pompasının parçaları birbirinden kolaylıkla ayrılabilir ve çok pratik bir şekilde temizlenerek sürekli hijyenik kullanıma imkan sağlar.

Penextender® XL Pump penis pompası kavraması kolay ve sağlam tetik mekanizması ile hem dayanıklıdır, hem de kullanıcıyı yormadan görevini yerine getirir. Penextender® XL Pump penis pompasının tutma yerleri tırtıklı olduğundan kayma yapmaz, ayrıca silindir boyunca cetvel ile kişisel gelişim gözlenebilir.

Penextender® XL Pump penis pompasının silindir genişliği 6cm olup, uzunluğu 22cm'dir. Penextender® XL Pump penis pompasını Penextender® Sleeve vajina başlığı ile daha konforlu ve eğlenceli olarak kullanabilirsiniz.

Penis Pompası Nasıl Kullanılır

Cihazın yüzük bölümünü penisin dibine takın. Yüzüğün sıkı ama rahatsız edici olmayacak kadar sıkı olduğundan emin olun.

  1. Vakum oluşturmak için cihazın pompa kısmını kullanın. Vakum, penise daha fazla kan akışını sağlayarak ereksiyon oluşumunu kolaylaştırır.
  2. Penisinizin vakum bölgesinde sıkıştığını hissederseniz, cihazın hava basıncını azaltmak için vakumunuzu serbest bırakabilirsiniz.
  3. Cihazı 15-20 dakika boyunca kullanın ve daha sonra yavaşça çıkarın.
  4. Penis pompasını kullanmadan önce mutlaka talimatları okuyun ve talimatlara uyun.

Not: Penis pompasının uzun süreli kullanımı ciddi sağlık sorunlarına neden olabilir, bu nedenle kullanmadan önce doktorunuza danışmanız önemlidir.

Ürün Özelikleri

Uzunluk
22 Cm
Meteryal
ABS Plastik
Menşei
China
Alerjenler
Ftalat Ve Lateks İçermez