0
0 Sepet (Boş)
Yeni Pipedream Fetiş Fantazi Tavan Askısı

Pipedream Fetiş Fantazi Tavan Askısı

₺11.623,85 Kaydet 20%
₺9.299,08

Eksiksiz ve tamamen monte edilmiş olarak gelir, seks hayatınızı geri döndürür. Tamamen ayarlanabilir. Konfor için ekstra geniş naylon askılar, kurulumu hızlı ve kolaydır.Maceracı çiftler için mükemmel. İnanılmaz Fantasy Swing ile seks hayatınızı hemen harekete geçireceksiniz! Kurulum hızlı ve kolaydır ve yalnızca birkaç yaygın araç gerektirir. 

Durum
Yeni ürün
Ürün Kodu
PT189

İnanılmaz Fantasy Swing ile seks hayatınızı hemen harekete geçireceksiniz! Kurulum hızlı ve kolaydır ve yalnızca birkaç yaygın araç gerektirir. Fantasy Swing'in delikli cıvatası iki yere takılabilir: bir kapının alt tarafındaki ahşap çerçeveye veya tavandaki bir kirişe. Kuşgözü cıvatayı bir kapı çerçevesine takmak en kolayıdır, ancak kapı aralığı hareket alanınızı sınırlar. Kuşgözü cıvatayı güçlü bir tavan kirişine takmak tercih edilen kullanım yöntemidir.

Güvenli ve eğlenceli bir Fantasy Swing deneyimi sağlamak için lütfen her iki talimat setini de dikkatlice izleyin. Kapılar için: Ahşap kapının ortasını bulun ve kapı çerçevesinin alt tarafında bir nokta işaretleyin. Kuşgözü cıvata çok keskindir ve cıvatanın kafasına bir çekiçle vurarak ve tüm dişler gizlenene kadar vidayı çevirerek vidalanabilir.

Kuşgözü cıvatayı tahtaya çevirmeye yardımcı olması için çekiç tırnağını kullanın. Yerleştirmeyi kolaylaştırmak için önce 5/16'lık bir pilot delik açın, ardından delikli cıvatayı vidalayın. Tüm dişler gizlenmiş olmalıdır. Tavanlar için: Herhangi bir hırdavatçıdan temin edebileceğiniz saplama bulucuyu kullanarak tavanınızda bir kiriş bulun.

Çevredeki duvarlardan veya mobilyalardan yeterli mesafeye sahip olduğunuzdan emin olun. Kirişin merkezini bulun ve bir noktayı işaretleyin. Kuşgözü cıvata çok keskindir ve cıvatanın kafasına bir çekiçle vurarak ve tüm dişler gizlenene kadar vidayı çevirerek vidalanabilir. Kuşgözü vidayı tahtaya çevirmeye yardımcı olması için çekiç tırnağını kullanın.

Yerleştirmeyi kolaylaştırmak için önce 5/16 pilot delik açın, sonra delikli cıvatayı sıkın. Tüm dişler gizlenmiş olmalıdır.

Dikkat: Kuşgözü cıvata takıldıktan sonra güvenlik amacıyla çıkarmayın. Bunu yapmak, kuşgözü cıvata tutuşunu zayıflatabilir! Salıncaktaki ağırlık 200 libreden azsa Salıncağı Asmak, verilen Torsiyon Yayı kullanın Salıncaktaki ağırlık 200 librenin üzerindeyse, salıncağı yay kullanmadan monte edin. 

Ürün Özelikleri

Meteryal
Metal
Meteryal
Polyester
Menşei
USA
Ağırlık
10 Kg