0
0 Sepet (Boş)
Yeni Alex Gerçekçi Şişme Erkek

Alex Gerçekçi Şişme Erkek

₺5.965,70

Basılı özelliklere sahip seksi yüzü, çevre ve diğer delici oyunlar için mükemmel olan sağlam, çubuğu ultra gerçekçi malzemeden yapılmıştır. Gerçekçi penetrasyon oyunu için gerçekçi yapay penis ile gladyatör şişme erkek seks bebeği, damarları, belirgin bir penis başı ve delinebilir bir anüsü olan gerçekçi dokulu bir yapay penis içerir.

Durum
Yeni ürün
Ürün Kodu
PT319

Gerçekçi penetrasyon oyunu için gerçekçi yapay penis ile gladyatör şişme erkek seks bebeği, damarları, belirgin bir penis başı ve delinebilir bir anüsü olan gerçekçi dokulu bir yapay penis içerir. 7 inçlik gerçekçi bir yapay penis ve sıkı bir anal açıklık sunan bu şişirilebilir şampiyon, baştan ayağa 59 inç boyutundadır ve baskılı kaslar ve kasık kılı detaylarıyla PVC'den yapılmıştır.

Basılı özelliklere sahip seksi yüzü, çevre ve diğer delici oyunlar için mükemmel olan sağlam, çubuğu ultra gerçekçi malzemeden yapılmıştır. Sizi nefessiz bırakan bir adam iyi ve güzel, ancak konu kahramanınızı şişirmeye geldiğinde ciğerlerinizi kurtarmak için, şişirme ve söndürme kolaylığı için bir elektrikli hava pompası satın almanızı tavsiye ederiz.

Ürün Özelikleri

Uzunluk
18 Cm
Kalınlık
4 Cm
Meteryal
PVC
Titreşim
Var
Alerjenler
Ftalat Ve Lateks İçermez
Saklama Koşulları
Serin ve kuru bir yerde saklayın