0
0 Sepet (Boş)
Yeni Uzaktan Kumandalı Bullet Vibratör

Uzaktan Kumandalı Bullet Vibratör

₺1.982,00

Uzaktan Kumandalı Bullet Vibratör. 8.9 cm uzunluğunda, 3.2 cm genişliğindedir. Vibratörün kendisi 2 adet AAA pil ile çalışır. Kutunun içinde vibratörün pili çıkmaz. Kumandanın pili kutunun içine dahildir.

Durum
Yeni ürün
Ürün Kodu
PT195

Uzaktan Kumandalı Bullet Vibratör. 9 cm uzunluğunda, 3 cm genişliğindedir. Vibratörün kendisi 2 adet AAA pil ile çalışır. Kutunun içinde vibratörün pili çıkmaz. Kumandanın pili kutunun içine dahildir.

Benzer modellerden daha geniş olan bu uzaktan kumandalı titreşimli Bullet Vibratör menzili 9 fittir. Düşük seviyelerde mermi neredeyse sessizdir, ancak tipik bir ambiyansa sahip bir odada daha yüksek yoğunluklarda bile fark edilmeyecektir.

Sıkıcı akşam yemeği partilerinden bıktınız mı? Bir hafta sonu filmi canlandırmak ister misiniz? Dans gecesine biraz renk katmak mı? Sapık ortaklar ve yalnız kızlar bu uzaktan kumandalı titreşimli Bullet Vibratöre aşık.

Benzer modellerden sadece daha büyük ve daha uyarıcı olmakla kalmaz, aynı zamanda 9 metrelik şaşırtıcı bir menzile sahiptir, böylece partneriniz odanın diğer ucundan, ayrı arabalarda, bakkalın diğer ucundan veya neredeyse başka herhangi bir yerden vibratörü çalıştırabilir. hayal etmek! Düşük seviyelerde Bullet Vibratör neredeyse sessiz bir mırıltıdır ancak aynı zamanda tipik bir ambiyansa sahip bir odada daha yüksek yoğunluklarda bile fark edilmeyecektir.

Ürün Özelikleri

Uzunluk
9 Cm
Kalınlık
3 Cm
Meteryal
ABS Plastik
Titreşim
Var
Alerjenler
Ftalat Ve Lateks İçermez