0
0 Sepet (Boş)
Yeni We-Vibe Vector Charcoal Black

We-Vibe Vector Charcoal Black

₺9.395,42

Prostat ve perineyi aynı anda uyarmak için tasarlanan Vector, yoğun ikili stimülasyon için tavşan anal vibratörüdür. WE-VİBE Vector en iyi prostat masajı yapan oyuncak. Oyuncağın iç koluna biraz yağ sürün ve anüsün içine kaydırın. Rahatlayın. Oyuncak içerdeyken, prostata ve perineye temas ederken rahat hissedene kadar döndürün. Tabanındaki kontrol düğmesine basarak oyuncağı açın.

Durum
Yeni ürün
Ürün Kodu
PT309

WE-VİBE Vector en iyi prostat masajı yapan oyuncak. Oyuncağın iç koluna biraz yağ sürün ve anüsün içine kaydırın. Rahatlayın. Oyuncak içerdeyken, prostata ve perineye temas ederken rahat hissedene kadar döndürün. Tabanındaki kontrol düğmesine basarak oyuncağı açın.

Özellikler: 10'dan fazla titreşim modu ve 6 yoğunluk seviyesi uzaktan kumanda ile kontrol edilir Yumuşak hipoalerjenik silikon Sessiz mod Suya 100% dayanıklıdır USB üzerinden şarj edilebilir Içeriği: saklama çantası, USB kablosu, Lübricant, kullanım kılavuzu.

Oynama Yolları

Oyuncağın iç koluna biraz kayganlaştırıcı sürün ve anüse kaydırın. Rahatlamak anahtardır. Oyuncak sokulmuş haldeyken, prostat ve perineye yaslanarak rahat bir şekilde yerine oturana kadar döndürün.

Tabanındaki kontrol düğmesine basarak oyuncağı açın.

Oyuncak üzerindeki kontrol düğmesini, We-Vibe uzaktan kumandasını veya We-Vibe uygulamasını kullanarak farklı titreşim modeli modları ve yoğunluk seviyeleri arasında geçiş yapın.

We-Vibe Vector Charcoal Black

Ayarlanabilir Uyum: Dahili prostat stimülatörü, benzersiz vücudunuza uyacak şekilde ayarlanabilir ve tam istediğiniz yerde titreşimler verir.

Çift stimülasyon: Daha karmaşık bir zevk için prostata ve perineye çift titreşimin keyfini çıkarın.

Zevk Şekli: Vector+'nın iç kolu, maksimum konfor için konik bir uca ve ince bir boyuna sahipken, ampul şekli doğrudan prostata hoş titreşimler sağlar.

Esnek taban: Dış kol esnektir ve perineye titreşim sağlamak için vücuda doğru konumlandırılmıştır.

Uygulama ve Uzaktan Bağlantı: We-Vibe uygulamasıyla birlikte oynayarak ön sevişmenize - bir odada veya kıtada - ekstra kıvılcım verin veya verilen uzaktan kumandayı kullanın.

Ürün Özelikleri

Meteryal
Hipoalerjenik Silikon
Pil Tipi
USB Şarj Edilebilir Lityum İyon Pil
Titreşim
Var
Menşei
USA
Alerjenler
Ftalat Ve Lateks İçermez
Usb Şarj
Evet
Telefon Uyumlu
Evet
Suya Dayanıklılık
Evet
Özellikler ve İşlevleri
2 İşlevli (Anal ve Vajinal), Cep Telefonundan Kontrol, Çiftler İçin, Esnek, G Noktası Uyarıcı, Kablosuz Kontrol, Klitoris Uyarıcı, Multispeed, Phthalates Free, Şarjlı, Silikon, Üniseks, Yumuşak Dokulu
Çalışma Süresi
90 Dakika
Şarj Süresi
120 Dakika