0
0 Sepet (Boş)

Pipedream Türkiye

Pipedream Türkiye ithalatçı firması.

Türkiye'de uzun yıllardan beri Erotik ürün satışı yapmakta olan erotik shop firmamız dünyaca ünlü bir çok firmanın ürünlerinin satışını yapmaktadır. Firmamız 2015 yılandan itibaren dünyaca ünlü erotik ürün firması olan pipedream markasının bir çok ürün çeşitlerini'de satmaktadır. Pipedream Türkiye ithalatçı firması olarak Türkiye'deki müşterilerimize Avrupa'daki büyük esenyurt sex shop satış mağazalarında satılmakta olan pipedream firmasının en çok beğenilen ürünlerini uygun fiyatlara Türkiye'ye getirerek size kaliteyi ucuza sunmak istiyoruz. Diğer erotik shop firmaları gibi özelikle çin malı olan erotik ürünleri sizlere satmaktayız.

Pipedream markasını diğer markalardan ayıran en büyük özelik pipedream firması hiç bir şekilde Çin malı kullanmamaktadır.pipedream prensip olarak tüm ürünlerini kendi fabrikasında özel olarak tasarlanmış makinalarla imal etmektedir. Bundan dolayı pipedream markası olan hiç bir ürün insan sağlığına zarar vermemektedir. Ayrıcı Pipedream Products ürünleri dünya ve Avrupa standartlarına uygundur.

Neden Pipedream Ürünlerini tercih etmelisiniz.

  1. pipedream ürünleri orjinal ambalajlıdır.yani satın alacağınız ürüni ilk siz açacaksınız.bu nedenden dolayı tüm ürünler hijyeniktir.
  2. pipedream firması tüm ürünlerini kendi tesislerinde özel olarak üretmektedir.alacağınız penis yada masturbatörler dünyaca ünlü porno yıldızlarını pens ve vajina kalıplarından yapılmaktadır.
  3. pipedream ürünleri diğer ürünlerden farklı olarak insan ten dokusuna çok yakın olan bir maddeden ürünlerini üretmektedir.diğer vibratörler gibi sert ve biçimsiz olmaz.
  4. pipedreamdan satın aldığınız herhangi bir vibratör yad kalça kesinlikle kokmaz.diğer markalrdan aldığınız ürünlerde çok kötü bir koku olabilir.ama pipedream ürünleri asla kokmaz.aldığınızda ne demek istediğimizi daha iyi anlayacaksınız.
  5. pipedream ürünleri diğer erotik ürünler gibi kalitesiz malzemeden yapılmaz.bu nedenle diğer erotik ürünlerden çok daha fazla kalitelidir.
  6. pipedream markası ürün çeşidi en fazla olan markadır.bundan dolayı pipedream markasında bulamayacağınız hiç bir ürün yoktur.
  7. pipedreamdan alacağınız şişme mankenler gerçek boyutlarda ve ten dokusundadırlar.

Şimdiden pipedream Türkiye'yi tercih ettiğiniz için çok teşekür ediyoruz.En kısa zamanda sizleri satış mağazamızda görmek istiyoruz.

Pipedream Türkiye Satış Mağazası.

Adres: Merkez Mah.Marmara Cad.24/71 Avcılar / İSTANBUL

Tel: (0212) 450 00 46 Gsm: (0533) 164 44 22

Konum: https://goo.gl/maps/e3sKBHQHfVgx8Kf27