18 YAŞINDAN KÜÇÜKLERİN BU SİTEYE GİRMESİ YASAKTIR.

Türk Ceza Kanunun 226. maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri ve alışveriş yapmaları YASAKTIR. Web Sitemiz, T.C.K nın 226. Maddesi D bendinde yer alan müstehcen ürünlerin satışına mahsus alışveriş yeri kapsamındadır

18 yaşın altındaysanız lütfen internet tarayıcınızı kapatınız.

Yaşınızı kontrol edin.

erotik shop

Türkiyenin en büyük erotik shop satış sitesine hoş geldiniz.

Erotik shop satış mağazamız hem internete hemde kendi sex shop satış mağazasında satış yapmaktadır.Erotic shop mağazamızada avrupanın en büyük seks shop mağazalarında en çok satılan cinsel ürünler satılmaktadır.Erotik marketimizde istediğiniz zaman gelip ürünleri görerek alışveriş yapabilirsiniz.Erotik mağazamızda bir birinden farklı bir çok erotik ürün çeşitleri bulunmaktadır.

Şayet internet sitemiz üzerinden alışveriş yapacaksanız.Ürünlerimizi iyi bir şekilde inceleyerek sipariş verebilirsiniz.sex shop sitemizde gördüğünüz tüm ürün çeşitleri stoklarımızda bulunmaktadır.Bundan dolayı sex shop sitemizde istediğiniz ürünü rahatlıkla sipariş verebilirsiniz.

Erotik shop sitemizden verdiğiniz siparişleriniz kapalı paket şeklinde türkiyenin her yerine kapıda nakit yad kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.Gönderdiğimiz paketler tamamen kapalı paket şeklinde üzerinde her hangi bir resim yada firma ismi yazmaz.Bu konuda erotic shop firmamız çok dikkat etmektedir.

erotik shop mağazamızad ve satış sitemizde en çok sattığımız ürünler, vibratör,realistik penis,şişme manken,realistik manken,masturbatör,fetiş ürünler,belden bağlamalı penisler,içi boş penisler,vajina yapılandırıcıları,kayganlaştırıcılar.