0
0 Sepet (Boş)
Yeni Big Detective Şarjlı Uzaktan Kumandalı Titreşimli Gerçekçi Dildo 19 cm

Big Detective Şarjlı Uzaktan Kumandalı Titreşimli Gerçekçi Dildo 19 cm

₺2.809,10

Big Detective Şarjlı Uzaktan Kumandalı Titreşimli Gerçekçi Dildo 19 cm Gerçekçi penis dokusu formundadır ve pürüzsüz yüzeylerde vantuz tabanı ile sabitlenebilir. Belden bağlamalı kemerler ile kullanılabilir. Cilt dostu malzemeden üretilmiştir. Daha gerçekçi hissiyat için damarlı ve testisli yapıya sahiptir. 

Durum
Yeni ürün
Ürün Kodu
PT114

Big Detective Şarjlı Uzaktan Kumandalı Titreşimli Gerçekçi Dildo 19 cm Gerçekçi penis dokusu formundadır ve pürüzsüz yüzeylerde vantuz tabanı ile sabitlenebilir. Belden bağlamalı kemerler ile kullanılabilir. Cilt dostu malzemeden üretilmiştir. Daha gerçekçi hissiyat için damarlı ve testisli yapıya sahiptir. Her kullanımdan sonra oyuncak temizleyici sprey veya ılık su ile temizlenebilir.

10x titreşim modlu kablosuz kontrol. Unisex Anal ve vajinal kullanım için uygundur. Gerçekçi penis dokusu formunda. Pürüzsüz düz yüzeylerde kullanılabilen vantuz taban. Konfor ve erotik uyarı için yumuşak ve sağlam bir kombinasyon.

Belden bağlamalı kemerler ile uyumludur. Cilt dostu bodysafe malzemeden üretilmiştir.

Ftalat ve lateks içermez. Her kullanımdan sonra oyuncak temizleyici sprey veya ılık su ile temizlemeyi unutmayın. Daha konforlu ve rahat kullanım için su bazlı kaliteli kayganlaştırıcı jeller ile birlikte kullanılması önerilir. Uzunluk 19 cm Kullanılabilir uzunluk: 15 cm Çap: 4.5 cm

Ürün Özelikleri

Uzunluk
19 Cm
Kullanılabilir Uzunluk
15 Cm
Kalınlık
4,5 Cm
Renk
Ten
Vantuz
Var
Meteryal
Silikon
Titreşim
Var
Menşei
China
Alerjenler
Ftalat Ve Lateks İçermez
Usb Şarj
Evet
Özellikler ve İşlevleri
2 İşlevli (Anal ve Vajinal), Üniseks, Yumuşak Dokulu