0
0 Sepet (Boş)
Yeni Damarlı Gerçekçi Realistik Dildo 22 cm

Damarlı Gerçekçi Realistik Dildo 22 cm

₺1.978,56

Damarlı gerçekçi realistik dildo 22 cm gerçekçi penis dokusu formundadır ve pürüzsüz yüzeylerde vantuz tabanı ile sabitlenebilir. Belden bağlamalı kemerler ile kullanılabilir. Cilt dostu malzemeden üretilmiştir. Her kullanımdan sonra oyuncak temizleyici sprey veya ılık su ile temizlenebilir. Uzunluğu 25 cm, kullanılabilir uzunluğu 17 cm, çapı 4 cm.

Durum
Yeni ürün
Ürün Kodu
PT145

Damarlı gerçekçi realistik dildo 22 cm gerçekçi penis dokusu formundadır ve pürüzsüz yüzeylerde vantuz tabanı ile sabitlenebilir. Belden bağlamalı kemerler ile kullanılabilir. Cilt dostu malzemeden üretilmiştir. Her kullanımdan sonra oyuncak temizleyici sprey veya ılık su ile temizlenebilir. Uzunluğu 22 cm, kullanılabilir uzunluğu 17 cm, çapı 4 cm.

Realistik Dildo Nedir

Realistik dildolar, gerçek penis görünümü ve hissi veren yapay penislerdir. Birçok farklı boyutta, renkte ve malzemede mevcutturlar. Realistik dildolar genellikle silikon, PVC, lateks veya kauçuk gibi malzemelerden yapılırlar ve bazıları damarlı, kıvrımlı veya sertleşebilen bir yapıya sahiptir.

Realistik Dildo Nedir

Realistik bir dildo satın alırken, malzeme, boyut, şekil, renk ve diğer özellikler gibi kişisel tercihlerinize göre seçim yapabilirsiniz. Ayrıca, ürünün kalitesi, güvenilirliği ve temizlenmesi kolay olması gibi faktörlere de dikkat etmeniz önerilir. İnternet üzerinde birçok farklı mağaza ve perakendeci realistik dildolar satmaktadır, ancak satın almadan önce güvenilir bir kaynak seçmenizi ve ürün yorumlarını okumanızı öneririm.

Ürün Özelikleri

Uzunluk
22 Cm
Kullanılabilir Uzunluk
17 Cm
Kalınlık
4 Cm
Renk
Ten
Vantuz
Var
Meteryal
Silikon
Menşei
China
Alerjenler
Ftalat Ve Lateks İçermez