0
0 Sepet (Boş)
Yeni Cal-King Dicks Well-Endowed Beau Büyük Dildo - 29.5cm Ten

Cal-King Dicks Well-Endowed Beau Büyük Dildo - 29.5cm Ten

₺4.589,00

Chisa Cal-King Dicks Testisli Dev Dildo 29.5 cm Ten Chisa Cal-King Dicks serisi dildolar, büyük sevenler için özel olarak tasarlanmıştır. Etkili boyutu size yoğun bir his verir. Dışı çok yumuşak, içi ise orta sertlikte çift katmanlı yapıdadır. Damarlı ve testisli yapısıyla daha gerçekçi bir yapıya sahiptir. Güçlü vantuzu sayesinde pürüzsüz yüzeylere sabitlenebilir.

Durum
Yeni ürün
Ürün Kodu
PT120

Chisa Cal-King Dicks Testisli Dev Dildo 30 cm Ten Chisa Cal-King Dicks serisi dildolar, büyük sevenler için özel olarak tasarlanmıştır. Etkili boyutu size yoğun bir his verir. Dışı çok yumuşak, içi ise orta sertlikte çift katmanlı yapıdadır. Damarlı ve testisli yapısıyla daha gerçekçi bir yapıya sahiptir. Güçlü vantuzu sayesinde pürüzsüz yüzeylere sabitlenebilir.

Kolay temizlenebilir anti-bakteriyel cilt dostu malzemeden üretilmiştir. 30 cm * 5.4 cm ebatlarındadır. Kullanılabilir uzunluğu 23 cm'dir. 804 gr ağırlığındadır. Ten rengindedir. Pürüzsüz düz yüzeylerde kullanılabilen vantuz taban. Konfor ve erotik uyarı için yumuşak ve sağlam bir kombinasyon.

Belden bağlamalı kemerler ile uyumludur. Cilt dostu bodysafe malzemeden üretilmiştir. Her kullanımdan sonra oyuncak temizleyici sprey veya ılık su ile temizlemeyi unutmayın.

Ürün Özelikleri

Uzunluk
30 Cm
Kalınlık
5,5 Cm
Renk
Ten
Vantuz
Var
Meteryal
PVC
Alerjenler
Ftalat Ve Lateks İçermez