0
0 Sepet (Boş)
Yeni Hunter' Eğik Pozisyonda Titreşimli Dildo

Hunter' Eğik Pozisyonda Titreşimli Dildo

₺2.159,00

Hunter' Eğik Pozisyonda Titreşimli Dildo uygun fiyat, yüksek kalite ve güvenilir cilt dostu malzemelerden üretilmiştir. Gerçekçi ve damarlı yapısı sayesinde kullanıcılara yüksek uyarı ve haz sunar. Tüm ürün serisi kuvvetli ve sağlam vantuza sahiptir ve istendiğinde pürüzsüz yüzeylerde sabitlenebilir. 10 farklı titreşim moduna sahiptir. Kumandası 3 adet AAA pil ile çalışır. Kutunun içinden pil çıkmaz.

Durum
Yeni ürün
Ürün Kodu
PT239

Hunter' Eğik Pozisyonda Titreşimli Dildo uygun fiyat, yüksek kalite ve güvenilir cilt dostu malzemelerden üretilmiştir. Gerçekçi ve damarlı yapısı sayesinde kullanıcılara yüksek uyarı ve haz sunar. Tüm ürün serisi kuvvetli ve sağlam vantuza sahiptir ve istendiğinde pürüzsüz yüzeylerde sabitlenebilir. 10 farklı titreşim moduna sahiptir. Kumandası 3 adet AAA pil ile çalışır. Kutunun içinden pil çıkmaz.

Ürün 190 gram ağırlığında, 16 cm tam boya sahip, kullanılabilir uzunluğu 14 cm ve 3 cm genişliğindedir. Pürüzsüz düz yüzeylerde kullanılabilen vantuz taban. Konfor ve erotik uyarı için yumuşak ve sağlam bir kombinasyon. Belden bağlamalı kemerler ile uyumludur. Cilt dostu bodysafe malzemeden üretilmiştir. Her kullanımdan sonra oyuncak temizleyici sprey veya ılık su ile temizlemeyi unutmayın.

Dildo Nasıl Temizlenir;

ildo'nun temizlenmesi için kısa bir yöntem:

  1. Dildo'yu kullanmadan önce ve sonra ılık su ve nazik bir sabun kullanarak temizleyin.
  2. Sabunlu suyla iyice durulayın ve sabun kalıntısı kalmadığından emin olun.
  3. Dildo'nun yüzeyinde herhangi bir yapışkan madde veya kalıntı varsa, pamuklu çubuk veya yumuşak bir bezle nazikçe temizleyin.
  4. Dildo'yu temiz bir havluyla kurulayın veya doğal olarak kurumasına izin verin.
  5. Kuruduktan sonra, dildo'yu orijinal ambalajında veya temiz bir çanta veya kutuda saklayın.

Bu temel yöntem, dildo'nun temizliği için uygulanabilir. Ancak, dildo'nun malzemesi ve üretici tarafından sağlanan talimatlar göz önünde bulundurulmalıdır.

Ürün Özelikleri

Uzunluk
16 Cm
Kullanılabilir Uzunluk
13 Cm
Kalınlık
3 Cm
Renk
Ten
Vantuz
Var
Meteryal
Silikon
Pil Tipi
2 Adet Kalem Pil
Titreşim
Var
Alerjenler
Ftalat Ve Lateks İçermez
Özellikler ve İşlevleri
2 İşlevli (Anal ve Vajinal), Üniseks, Yumuşak Dokulu