0
0 Sepet (Boş)
Yeni Çift Katmanlı Ultra Gerçekçi Realistik Penis

Çift Katmanlı Ultra Gerçekçi Realistik Penis

₺6.367,21

Lovetoy Çift Katmanlı Platin Silikon Horoz 8″, mümkün olan en gerçekçi memnuniyeti sunmak için tasarlanmıştır. Çift katmanlı platin silikondan yapıldığı için içi sağlam, dışı ultra yumuşaktır. Toplar , penis başı ve damarlanma , güçlü vantuz sayesinde ellerinizi kullanmanıza gerek olmayan mükemmel bir sürüş sağlar. Toplam uzunluk 20,5 cm, takılabilir uzunluk 14,5 cm ve çap 3,8 cm.

Durum
Yeni ürün
Ürün Kodu
PT140
Penis Rengi
  • Ten
  • Melez

Çift katmanlı ultra gerçekçi realistik penis, mümkün olan en gerçekçi memnuniyeti sunmak için tasarlanmıştır. Çift katmanlı platin silikondan yapıldığı için içi sağlam, dışı ultra yumuşaktır. Toplar , penis başı ve damarlanma , güçlü vantuz sayesinde ellerinizi kullanmanıza gerek olmayan mükemmel bir sürüş sağlar. Toplam uzunluk 21 cm, takılabilir uzunluk 15 cm ve çap 4 cm.

Ultra Gerçekçi Realistik Penis

En gerçekçi tatmin edici aksiyonu sunmak için tasarlanan Love Toy Çift katmanlı silikon yapay penis, çift katmanlı şaftı, şişkin kafası ve hem içeride hem dışarıda otantik his yaratan dokulu toplarla inanılmaz derecede gerçekçidir.

Gerçek bir ereksiyon hissi veren sağlam bir iç çekirdeğe sahip inanılmaz derecede gerçekçi bir yumuşaklıkla övünen vücudunuzdaki doğal hissi seveceksiniz . Yuvarlatılmış gerçekçi kafası ve damarlı şaftı dahili olarak işi hallederken Emme tabanı onu, koşumlu veya kayışsız eller serbest oyun için mükemmel kılar.

Ultra Gerçekçi Realistik Penis Özelikleri

  1. Gururla çift katmanlı platin silikondan yapılmıştır
  2. İçi sert silikon, dışı ultra yumuşak silikon
  3. Her santimine değer bu silikon yapay penis ile süper gerçek his deneyimi
  4. Bir ömür boyu zevk vermek için yapılmış üstün kaliteli bir yapay penis
  5. Malzeme: sıvı silikon, ftalat içermez, lateks içermez
  6. Dildo ortalama Boyut: 21,5*4 Cm (emme tabanı dahil)
  7. Silikon emme tabanı için 6 cm çapında.

Ürün Özelikleri

Uzunluk
21 Cm
Kullanılabilir Uzunluk
15 Cm
Kalınlık
4 Cm
Renk
Zenci
Vantuz
Var
Meteryal
Sıvı Silikon
Alerjenler
Ftalat Ve Lateks İçermez