0
0 Sepet (Boş)
Yeni Extreal Sensual Gerçekçi 18.5cm Vibratör

Extreal Sensual Gerçekçi 18.5cm Vibratör

₺4.589,00

Chisa Didi Extreal Sensual Uzaktan Kumandalı Sarjlı Realistik Dildo. Chisa markalı, 18 cm uzunluğunda, 3.5cm genişliğinde, kullanılabilir uzunluğu 13 cm, 390 gram ağırlığındadır. 7 farklı titreşim ritmine sahip, gerçeğinden daha iyi damarları sayesinde ultra etkili, yumuşak ve güçlü vantuzu sayesinde ister düz zeminlere yapıştırılabilir, ister belden bağlamalı kemerler ile kullanılabilirsiniz.

Durum
Yeni ürün
Ürün Kodu
PT281

Chisa Didi Extreal Sensual Uzaktan Kumandalı Sarjlı Realistik Dildo. Chisa markalı, 18 cm uzunluğunda, 3.5 cm genişliğinde, kullanılabilir uzunluğu 13 cm, 390 gram ağırlığındadır. 7 farklı titreşim ritmine sahip, gerçeğinden daha iyi damarları sayesinde ultra etkili, yumuşak ve güçlü vantuzu sayesinde ister düz zeminlere yapıştırılabilir, ister belden bağlamalı kemerler ile kullanılabilirsiniz.

Ten rengine sahip yüksek kaliteli vibratör. Kumandası kendi USB kablosu ile şarj edilebilir. Pürüzsüz düz yüzeylerde kullanılabilen vantuz taban. Konfor ve erotik uyarı için yumuşak ve sağlam bir kombinasyon. Belden bağlamalı kemerler ile uyumludur. Cilt dostu bodysafe malzemeden üretilmiştir. Her kullanımdan sonra oyuncak temizleyici sprey veya ılık su ile temizlemeyi unutmayın.

Ürün Özelikleri

Uzunluk
18 Cm
Kullanılabilir Uzunluk
13 Cm
Kalınlık
3,5 Cm
Renk
Ten
Vantuz
Var
Meteryal
Silikon
Titreşim
Var
Alerjenler
Ftalat Ve Lateks İçermez
Usb Şarj
Evet
Özellikler ve İşlevleri
2 İşlevli (Anal ve Vajinal), Üniseks, Yumuşak Dokulu