0
0 Sepet (Boş)
Yeni Xuanai Çift Motorlu Klitoral Vibratör

Xuanai Çift Motorlu Klitoral Vibratör

₺3.868,27

Xuanai Çift Motorlu Şarjlı G Noktası ve Klitoris Vibratörü 20 cm Xuanai Çift Motorlu G Noktası ve Klitoris Vibratörü, 2 farklı ve güçlü titreşim motoruna sahiptir. Çift fonksiyonludur ve 12 farklı titreşim frekansı sunar. Yüksek kaliteli işçilik ve malzeme ile üretilmiştir. 

Durum
Yeni ürün
Ürün Kodu
PT84

Xuanai Çift Motorlu Şarjlı G Noktası ve Klitoris Vibratörü 20 cm Xuanai Çift Motorlu G Noktası ve Klitoris Vibratörü, 2 farklı ve güçlü titreşim motoruna sahiptir. Çift fonksiyonludur ve 12 farklı titreşim frekansı sunar. Yüksek kaliteli işçilik ve malzeme ile üretilmiştir. Uzun kısmı G noktasına titreşim dalgaları yayarken, dış taraftaki motor direk klitoris üzerine ayrı titreşimler verir. Bu da kullanıcıya yüksek uyarı vererek farklı deneyimler sunar.

USB mıknatıslı şarj kablosu ile her yerde kolaylıkla şarj edilebilir. Banyo ve duşta kullanıma uygundur ve rahatlıkla yıkanabilir. Dış yüzeyinde %100 medikal ve cilt dostu silikon malzeme kullanılmıştır. Tek tuşla açılır ve kapanır, W tuşu ile titreşim şiddeti değiştirilir. 30 derece bükülebilme özelliğine sahiptir. Tam şarj ile 50 dakika kullanılabilir. Ürün 20 cm * 4 cm boyutlarındadır.

Ürün Özelikleri

Uzunluk
20 Cm
Kullanılabilir Uzunluk
13 Cm
Kalınlık
4 Cm
Meteryal
Silikon
Usb Şarj
Evet
Çift Motorlu Titreşim
Var