0
0 Sepet (Boş)
Yeni We-Vibe Nova 2 Midnight Blue

We-Vibe Nova 2 Midnight Blue

₺9.885,42

En çılgın itişleriniz sırasında bile sürekli klitoral temas için tasarlanan Nova 2, G Noktasına ve klitorise aynı anda güçlü titreşimler sağlamak için esner. Dahili G noktası uyarıcısını vajinaya yerleştirin ve klitoral uyarıcıyı klitoris üzerinde dinlendirin. Uyarıcının kavisli kısmı klitoris üzerinde kalır ve her hareketle esner. IPX7 su yalıtımına sahip bir banyoda veya duşta keyfini çıkarın Çift stimülasyon hem G noktasını hem de klitorisi hedefler.

Durum
Yeni ürün
Ürün Kodu
PT307

Dahili G noktası uyarıcısını vajinaya yerleştirin ve klitoral uyarıcıyı klitoris üzerinde dinlendirin. Uyarıcının kavisli kısmı klitoris üzerinde kalır ve her hareketle esner. IPX7 su yalıtımına sahip bir banyoda veya duşta keyfini çıkarın Çift stimülasyon hem G noktasını hem de klitorisi hedefler.

Nova'nın esnek dış kolu klitoris ile sürekli temas sağlar. Esnek kol Nova'nın dahili G-spot uyarıcısı, vücudunuza uyacak şekilde ayarlanabilir. We-Vibe uygulamasıyla yeni oyuncak kontrol özelliklerinin kilidini açın. Titreşim ve yoğunluk ayarlarını uzaktan bile değiştirmek için akıllı telefonunuzun ekranına dokunun.

We-Vibe Nova 2 Midnight Blue

Su geçirmez IPX7: IPX77 su geçirmezlik ile banyo veya duşun keyfini çıkarın.

Çift stimülasyon: Çift stimülasyon hem G noktasını hem de klitorisi hedefler.

Sürekli klitoris teması: Nova'nın esnek dış kolu klitoris ile sürekli temas sağlar.

Esnek kol: Nova'nın dahili G noktası uyarıcısı, benzersiz vücudunuza uyacak şekilde ayarlanabilir.

We-Vibe uygulaması: We-Vibe uygulamasıyla yeni oyuncak kontrol özelliklerinin kilidini açın. Titreşim ve yoğunluk ayarlarını mesafe üzerinden bile değiştirmek için akıllı telefonunuzun ekranına dokunun.

Oynama Yolları

Dahili G noktası uyarıcısını vajinaya yerleştirin ve harici klitoral uyarıcıyı klitoris üzerinde dinlendirin. Stimülatörün kıvrımlı kısmı klitoris üzerinde kalır ve her hareketle esner.

Ürün Özelikleri

Meteryal
Silikon
Pil Tipi
USB Şarj Edilebilir Lityum İyon Pil
Menşei
USA
Alerjenler
Ftalat Ve Lateks İçermez
Usb Şarj
Evet
Telefon Uyumlu
Evet
Suya Dayanıklılık
Evet
Çalışma Süresi
90 Dakika
Şarj Süresi
120 Dakika