0
0 Sepet (Boş)
Yeni Şarjlı Parmak Vibratörü

Şarjlı Parmak Vibratörü

₺1.916,82

Lovehoney Ignite 10 Fonksiyonlu Parmak Vibratörü, en hassas bölgelerinizin tümüne heyecan verici duyumlar getirmek için samimi anlarda parmağınıza takılmak üzere tasarlanmış gizli bir vibratördür. Tek başına oynarken veya bir partnerle birlikte kullanılabilir ve daha önce yetişkin oyuncakları kullanmamış olanlar ve çok karmaşık olmayan yeni ve heyecan verici bir şey denemek isteyenler için idealdir.

Durum
Yeni ürün
Ürün Kodu
PT121

Lovehoney Ignite 10 Fonksiyonlu Parmak Vibratörü, en hassas bölgelerinizin tümüne heyecan verici duyumlar getirmek için samimi anlarda parmağınıza takılmak üzere tasarlanmış gizli bir vibratördür. Tek başına oynarken veya bir partnerle birlikte kullanılabilir ve daha önce yetişkin oyuncakları kullanmamış olanlar ve çok karmaşık olmayan yeni ve heyecan verici bir şey denemek isteyenler için idealdir. En hassas bölgelerinizin üzerinden nazikçe geçirin ve samimi oyununuza her zaman benzersiz bir şeyler katabilecek 3 titreşim hızı ve 7 şaşırtıcı derecede heyecan verici model dahil olmak üzere 10 heyecan verici işlevin keyfini çıkarın.

Parmak Vibratörünü yerinde tutmak için halkayı kullanarak parmaklarınızdan birine geçirin. Açmak için vibratörün tabanındaki düğmeye basın ve 10 heyecan verici işlev arasında geçiş yapmak için tekrar basın. Parmağınızın ulaşabileceği her yerde heyecan verici zevk ürpertileri için parmağınızı erojen bölgelerin üzerinde gezdirin, ister sizin ister eşiniz olsun. İşiniz bittiğinde (en azından şimdilik!), tekrar kapatmak ve her kullanımdan sonra iyice temizlemek için vibratörün tabanındaki düğmeye basın ve basılı tutun.

Ürün Özelikleri

Meteryal
Silikon
Titreşim
Var
Alerjenler
Ftalat Ve Lateks İçermez
Usb Şarj
Evet