0
0 Sepet (Boş)
Yeni Süper Av Şarjlı Masaj Vibratörü

Süper Av Şarjlı Masaj Vibratörü

₺2.879,00

Gözler ve duyular için bir ziyafet olan Av Wand'ın lüks değnek vibratörü, göründüğü kadar iyi hissettiren bir zevk sunar. Şık ve güzel görünen Av Wand, inanılmaz bir zevk için basit bir arayüzle ekstra güçlü şarj edilebilir titreşimler sağlar. Kullanımı kolay üç düğme, her oynadığınızda mükemmel düzeyde tatmin için her biri 10 gümbürtü, parmak kıvırma yoğunluğuna sahip 20 titreşim modeline erişmenizi sağlar.

Durum
Yeni ürün
Ürün Kodu
PT97

Gözler ve duyular için bir ziyafet olan Av Wand'ın lüks değnek vibratörü, göründüğü kadar iyi hissettiren bir zevk sunar. Şık ve güzel görünen Av Wand, inanılmaz bir zevk için basit bir arayüzle ekstra güçlü şarj edilebilir titreşimler sağlar.

Kullanımı kolay üç düğme, her oynadığınızda mükemmel düzeyde tatmin için her biri 10 gümbürtü, parmak kıvırma yoğunluğuna sahip 20 titreşim modeline erişmenizi sağlar.

Ayrıca bir seyahat kilidi, saklama kutusu ve USB şarj kablosu içeren bu ürün çevre dostudur ve evden uzakta geçen sıcak hafta sonları için uygundur. Tek başınıza hazzın zirvesine çıkın veya yoğun ön sevişme, şehvetli masajlar ve seks için partnerinize verin. Lütfen dikkat: sadece harici kullanım içindir. Anal kullanım için değil.

Muhteşem kayma ve görkemli haz için esnek, silikon başlığı su bazlı kayganlaştırıcı ile hafifçe vurun.

Ürün Özelikleri

Uzunluk
22 Cm
Kalınlık
4,5 Cm
Meteryal
ABS Plastik
Alerjenler
Ftalat Ve Lateks İçermez
Usb Şarj
Evet
Saklama Koşulları
Serin ve kuru bir yerde saklayın