0
0 Sepet (Boş)
Yeni Deme Telefon Uyumlu Vibratör

Deme Telefon Uyumlu Vibratör

₺4.318,02

Masaj vibratörleri seks oyuncağı, klitoral stimülasyonla birlikte doğrudan klitoralinizde uzanır, klitoralinizde titreşim uyandırır, oral seks sırasında hissettiğiniz hislere benzer, gül yalama vibratörü veya yapay penis vibratörlerinden farklıdır.

Durum
Yeni ürün
Ürün Kodu
PT89

Bu APP külot vibratörü, çiftlerin oynaması için iyidir, herhangi bir mesafe kısıtlaması olmaksızın uygulama aracılığıyla uzaktan kontrol edilebilir. Gül vibratörlerini kontrol etmek ve istediğiniz zaman, istediğiniz yerde eğlenmek için APP'yi kullanabilirsiniz. Binlerce kilometre uzakta olsanız bile aşık olabilir, eşlik edebilirsiniz. Gül oyuncağı, güçlü ancak ultra sessiz bir motorla donatılmıştır, kadın seks zevki cihazlarımız, sessiz ses elde etmek için gürültü azaltma işlemini benimser 55dB, diğer insanların bunu bileceği konusunda endişelenmenize gerek yok.

Masaj vibratörleri seks oyuncağı, klitoral stimülasyonla birlikte doğrudan klitoralinizde uzanır, klitoralinizde titreşim uyandırır, oral seks sırasında hissettiğiniz hislere benzer, gül yalama vibratörü veya yapay penis vibratörlerinden farklıdır. pazar. Fısıltı kadar sessiz titreşim, her türlü sahnede kullanırken herhangi bir endişe duymadan inanılmaz yetişkin duyusal seks oyuncaklarının keyfini çıkarın.  Giyilebilir külot vibratörü, vücut dostu silikon malzemeden yapılmıştır, pürüzsüz ve yumuşaktır. Kadınların zevkine yönelik seks şeylerimiz, özel bölgelerinize daha fazla rahatlık getirir. Su geçirmez, hafif ve manyetik şarj performansıyla birleştiğinde bu yetişkin seks oyuncakları ve oyunları, istediğiniz yere götürmek için çok uygundur. Bir maceraya çıkmak için 90 dakikaya kadar tamamen şarj edin.

Ürün Özelikleri

Uzunluk
8,6 Cm
Kalınlık
4,3 Cm
Meteryal
Hipoalerjenik Silikon
Titreşim
Var
Alerjenler
Ftalat Ve Lateks İçermez
Usb Şarj
Evet
Telefon Uyumlu
Evet
Suya Dayanıklılık
Evet