0
0 Sepet (Boş)
Yeni Mignon Telefon Uyumlu Flamingo Vibratör

Mignon Telefon Uyumlu Flamingo Vibratör

₺5.846,65

Bu klitoral stimülasyon vibratörü, iOS ve Android sistemleriyle uyumlu APP kullanılarak uzaktan kontrol edilebilir. Uygulama, yavaştan hızlıya kadar seçim yapabileceğiniz birden fazla moda sahiptir! Klasik mod, video modu, müzik modu, bir şeyler çiz modu, sallama modu, etkileşimli mod vb. Tasarımı ergonomik, narin ve kompakttır, taşıması kolaydır, vajinaya takılması kolaydır,

Durum
Yeni ürün
Ürün Kodu
PT90

Bu klitoral stimülasyon vibratörü, iOS ve Android sistemleriyle uyumlu APP kullanılarak uzaktan kontrol edilebilir. Uygulama, yavaştan hızlıya kadar seçim yapabileceğiniz birden fazla moda sahiptir! Klasik mod, video modu, müzik modu, bir şeyler çiz modu, sallama modu, etkileşimli mod vb. Tasarımı ergonomik, narin ve kompakttır, taşıması kolaydır, vajinaya takılması kolaydır, giyilebilir tasarım külotun içinde iyi durmasını sağlar, arkadaş toplantısı, ofis işleri vb. halka açık alanlar için uygundur . Bu mini vibratör, deneyiminiz dikkate alınarak tasarlanmıştır.

Etkileşimli mod, ortakların oyuncaklarınızı uzaktan, hatta sınırların ötesinden kontrol etmesine olanak tanır, Onun toplum içinde orgazm uyarımı yaşamasına yardımcı olun. Hatta uygulamada partnerinizle bir video oturumu başlatabilir ve onun sesini ve ifadelerini izleyebilirsiniz. çevrimiçi canlı. Ayrıca video modu, müzik modu, çizim ve daha birçok ilginç özellik keşfetmeniz için sizi bekliyor!

Ürün Özelikleri

Uzunluk
15 Cm
Kalınlık
3,5 Cm
Meteryal
Hipoalerjenik Silikon
Pil Tipi
USB Şarj Edilebilir Lityum İyon Pil
Titreşim
Var
Alerjenler
Ftalat Ve Lateks İçermez
Usb Şarj
Evet
Temizlik
Biraz ılık su ve normal sabunla temizleyin, Ardından havluyla silin.
Telefon Uyumlu
Evet