0
0 Sepet (Boş)
Yeni Realistic Pussy Sweetie Suni Vajina Mastürbatör

Realistic Pussy Sweetie Suni Vajina Mastürbatör

₺1.359,00

Realistik Pussy Sweetie Yapay Vajina Mastürbatör 14.5 cm Özel et dokusunda ve renkleri ile çok gerçekçi bir deneyim sunar. İç tünelindeki tırtıklı tasarım daha fazla uyarılmanızı sağlar. Esnek ve yumuşak yapısı sebebiyle tüm boyutlar için uygundur. Sudan etkilenmez, ılık su ile kolaylıkla temizlenir. Kayganlaştırıcı jel ile daha konforlu bir kullanım imkanı verir.

Durum
Yeni ürün
Ürün Kodu
PT19

Realistik Pussy Sweetie Yapay Vajina Mastürbatör 14.5 cm Özel et dokusunda ve renkleri ile çok gerçekçi bir deneyim sunar. İç tünelindeki tırtıklı tasarım daha fazla uyarılmanızı sağlar. Esnek ve yumuşak yapısı sebebiyle tüm boyutlar için uygundur. Sudan etkilenmez, ılık su ile kolaylıkla temizlenir. Kayganlaştırıcı jel ile daha konforlu bir kullanım imkanı verir. Ürün Boyutu: 14.5 cm*7.2 cm*8.2 cm Ağırlık: 400 gr Vajina Derinliği: 10 cm

Çevresel ve Güvenli: Tuhaf Koku Yok, Toksik Olmayan. Her seferinde güvenle kullanabilirsiniz. Maksimum konfor ve maksimum karşılaştırılabilirlik için Ultra yumuşak TPE malzeme ile Süper Gerçek El Hissi. 3 Boyutlu Yapı ve Kalıcı

Şekil: Sağlam tünel tasarımına sahip, yağlı olmayan ve aşınmaya dayanıklı 3 boyutlu yapı; herhangi bir deformasyon ve kalite ve his kaybı olmadan defalarca kullanılabilir.

Paket İçeriği: 1x Silikon oyuncak Gizlilik Garantili: Gizliliğiniz bizim için en büyük önemdir. Mahremiyetinizi korumak için, ürünlerinizi gizli bir ambalajda, seks oyuncağı ile ilgili herhangi bir resim ve kelime olmadan, kimse içinde hangi paketin olduğunu bilmediğine söz veriyoruz.

Ürün Özelikleri

Uzunluk
15 Cm
Meteryal
TPE
Menşei
China
Özellikler ve İşlevleri
Phthalates Free, Porno Yıldızı Kalıbı, Yumuşak Dokulu