0
0 Sepet (Boş)
Yeni Anal ve Vajinal Çift Girişli Gerçekçi Mastürbatör

Anal ve Vajinal Çift Girişli Gerçekçi Mastürbatör

₺2.359,00

Anal ve Vajinal Çift Girişli Gerçekçi Mastürbatör Cilt dostu bodysafe malzemeden üretilmiştir. Her kullanımdan sonra oyuncak temizleyici sprey veya ılık su ile temizlemeyi unutmayın. Daha konforlu ve rahat kullanım için su bazlı kaliteli kayganlaştırıcı jeller ile birlikte kullanılması önerilir.

Durum
Yeni ürün
Ürün Kodu
PT21

Anal ve Vajinal Çift Girişli Gerçekçi Mastürbatör Cilt dostu bodysafe malzemeden üretilmiştir. Her kullanımdan sonra oyuncak temizleyici sprey veya ılık su ile temizlemeyi unutmayın. Daha konforlu ve rahat kullanım için su bazlı kaliteli kayganlaştırıcı jeller ile birlikte kullanılması önerilir. Ürün boyutları; 17.7 cm * 12 cm * 11.1 cm, 650 gr ağırlığındadır.

Anal ve Vajinal Mastürbatör

Anal ve vajinal çift girişli gerçekçi mastürbatörler, hem anal hem de vajinal penetrasyon deneyimi sunan seks oyuncaklarıdır. Gerçek ten hissi veren malzemelerden yapılmış olan bu mastürbatörler, iç kısımlarındaki özel tasarımları sayesinde maksimum zevk sağlarlar.

Bu tür bir masturbatör kullanırken, öncelikle lubrikant (kayganlaştırıcı) kullanımı önemlidir. Lubrikant kullanımı, daha rahat ve keyifli bir deneyim sağlar. Mastürbatörün anal ve vajinal delikleri, gerçekçi bir deneyim için genişlik ve sıcaklık açısından tasarlanmıştır.

Anal ve Vajinal Mastürbatör

Kullanım öncesinde, masturbatörü ılık su veya özel temizleyicilerle temizlemeniz gerekir. Bu, hijyenik bir deneyim için önemlidir. Masturbatörün çift girişi, farklı pozisyonlarda kullanım için esneklik sağlar.

Realistik vajina mastürbatörler, gerçekçi vajina hissi veren seks oyuncaklarıdır. İç kısımları gerçekçi bir vajina dokusuna sahip olan bu ürünler, çeşitli boyut ve şekillerde mevcuttur. Kullanım öncesinde lubrikant kullanımı önerilir ve temizlik konusunda da dikkatli olunması gereklidir.

Ürün Özelikleri

Uzunluk
17 Cm
Meteryal
TPE
Titreşim
Var
Menşei
China
Alerjenler
Ftalat Ve Lateks İçermez
Özellikler ve İşlevleri
Phthalates Free, Porno Yıldızı Kalıbı, Yumuşak Dokulu