0
0 Sepet (Boş)
Yeni CalExotics Colt Anal Trainer Kit - 3 Parça

CalExotics Colt Anal Trainer Kit - 3 Parça

₺2.457,35

Colt Anal Trainer Kit tıkaçları, size uygun boyutlarla anal oyuna başlamanın harika bir yoludur. Kaza korkusu olmadan eller serbest oynamaya izin veren sağlam, genişletilmiş bir tabana sahiptirler. 4,7 inçlik daha küçük fişten tatmin edici bir 6,5 inçlik daha büyük fişe kadar çalışın.

Durum
Yeni ürün
Ürün Kodu
PT215

Anal oyuncakları denemeye yeni başlıyorsanız veya daha fazlasını yapmak istiyorsanız, Colt Anal Trainer kiti sizi olmak istediğiniz yere götürmenize yardımcı olabilir. Geleneksel tarzdaki bu 3'lü popo tıkacı paketi, küçükten büyüğe biten 3 boyuta sahiptir ve en büyüğüne doğru yol almanızı sağlar.

Her biri sağlamdır ve büyük, güvenli geniş bir tabanla kontrol edilmesi kolaydır, aynı zamanda mükemmel bir şekilde konumlandırılacak kadar esnektir. Kitle birlikte iyi bir su bazlı yağ kullanın ve keyfini çıkarın.

CalExotics Colt Anal Trainer Kit - 3 Parça

CalExotics'teki erotik oyuncak uzmanları ve Colt'taki erkek merkezli zevk mucitleri, erkeksi zevk arayanlara adanmış bir dizi oyuncak yaratmak için iş birliği yaptı. İster utangaç bir acemi, ister erotik bir uzman olun, CalExotic'in Colt Eğitmen Kiti, yoğun arka kapı keyfi dünyasına giriş biletinizdir.

Her şık prob, baştan çıkarıcı erotik stimülasyon için içeriye rahatça giren esnek gövde boyunca pürüzsüz uçtan aerodinamik bir zevk sunar. Kitimizdeki her probun uzunluğu ve çevresi, her seviyedeki oyundan üstün zevk için kademeli olarak artar. Yerleştirmeyi, stimülasyonu kolayca kontrol etmek ve güvenli, nazikçe çıkarmak için sağlam fiş tabanını kullanın. Nasıl ve nerede kullanırsanız kullanın, seyahat boyu fiş setimiz bir sonraki X dereceli arka kapı deneyiminiz için burada.

CalExotics Colt Anal Trainer Kit

CalExotics, 1994'ten beri dünyanın önde gelen zevk ürünleri üreticisidir ve kendisini erkekler ve kadınlar için tüketici dostu bir marka olmaya adamıştır. Cinsel sağlığı gerçekten teşvik etmek için, mahrem oyuncak endüstrisinin günlük yaşamınızdaki zevki artıran ve sizi daha mutlu ve tatmin edici hale getiren ürünler yaratması gerektiğini anlıyoruz.

CalExotics Colt Anal Trainer Kit

CalExotics, geçmişten gelen çok sınırlı mahrem oyuncak seçeneklerini alarak erkekler, kadınlar ve çiftler için bir zevk ürünleri dünyası yarattı. CalExotics, mahrem ürünlere bakış açımızda devrim yaratarak herkesin cinselliğine güven duymasına ve cinsel öz farkındalığı geliştirmesine yardımcı oldu. CalExotics'te daha fazlasını beklemenizi istiyoruz. Daha fazla tutku, daha fazla romantizm ve her zaman daha fazla eğlence bekleyin.

Colt(TM) Anal Eğitmen Kiti, boyutları 4,75" x 1", 5,5" x 1,25 ve 6,5" x 1,75" arasında değişen üç adet sağlam, bükülebilir ve konik uçlu tıkaç içerir. Kauçuk tıkaçlar mükemmel eğiticidir , küçükten büyüğe artan aşamalar sağlar. Eğitim başlasın!

Ürün Özelikleri

Meteryal
Silikon
Menşei
USA
Alerjenler
Ftalat Ve Lateks İçermez
Temizlik
Biraz ılık su ve normal sabunla temizleyin, Ardından havluyla silin.
Özellikler ve İşlevleri
2 İşlevli (Anal ve Vajinal), Üniseks, Yumuşak Dokulu