0
0 Sepet (Boş)
Yeni Shequ Kassadin Titreşimli Gerçekçi Realistik Penis 17.5 cm

Shequ Kassadin Titreşimli Gerçekçi Realistik Penis 17.5 cm

₺2.831,71

Kassadin Titreşimli Gerçekçi Realistik Penis 17.5 cm Gerçekçi penis dokusu formundadır ve pürüzsüz yüzeylerde vantuz tabanı ile sabitlenebilir. Belden bağlamalı kemerler ile kullanılabilir. Cilt dostu malzemeden üretilmiştir. Daha gerçekçi hissiyat için damarlı ve testisli yapıya sahiptir. 10x titreşim modlu kablolu kumandalıdır.

Durum
Yeni ürün
Ürün Kodu
PT111

Kassadin Titreşimli Gerçekçi Realistik Penis 17 cm Gerçekçi penis dokusu formundadır ve pürüzsüz yüzeylerde vantuz tabanı ile sabitlenebilir. Belden bağlamalı kemerler ile kullanılabilir. Cilt dostu malzemeden üretilmiştir. Daha gerçekçi hissiyat için damarlı ve testisli yapıya sahiptir. 10x titreşim modlu kablolu kumandalıdır.

Gerçekçi penis dokusu formunda. Pürüzsüz düz yüzeylerde kullanılabilen vantuz taban. Konfor ve erotik uyarı için yumuşak ve sağlam bir kombinasyon. Belden bağlamalı kemerler ile uyumludur. Cilt dostu bodysafe malzemeden üretilmiştir. Her kullanımdan sonra oyuncak temizleyici sprey veya ılık su ile temizlemeyi unutmayın.

Daha konforlu ve rahat kullanım için su bazlı kaliteli kayganlaştırıcı jeller ile birlikte kullanılması önerilir. Uzunluk 17 cm Kullanılabilir uzunluk: 15 cm Çap: 4 cm

Ürün Özelikleri

Uzunluk
17 Cm
Kullanılabilir Uzunluk
15 Cm
Kalınlık
4 Cm
Renk
Ten
Vantuz
Var
Meteryal
Hipoalerjenik Silikon
Pil Tipi
2 Adet Kalem Pil
Titreşim
Var
Menşei
China
Alerjenler
Ftalat Ve Lateks İçermez