0
0 Sepet (Boş)
Yeni Gerçekçi Realistik Eğik Dildo 16 cm

Gerçekçi Realistik Eğik Dildo 16 cm

₺1.179,56

Gerçekçi Realistik Eğik Dildo 16 cm. Yüksek kalite ve güvenilir cilt dostu malzemelerden üretilmiştir. Gerçekçi ve damarlı yapısı sayesinde kullanıcılara yüksek uyarı ve haz sunar. Tüm ürün serisi kuvvetli ve sağlam vantuza sahiptir ve istendiğinde pürüzsüz yüzeylerde sabitlenebilir. Ürün 16 cm tam boya sahip, kullanılabilir uzunluğu 13 cm ve 3 cm genişliğindedir.

Durum
Yeni ürün
Ürün Kodu
PT240

Gerçekçi Realistik Eğik dildo 16 cm. Yüksek kalite ve güvenilir cilt dostu malzemelerden üretilmiştir. Gerçekçi ve damarlı yapısı sayesinde kullanıcılara yüksek uyarı ve haz sunar. Tüm ürün serisi kuvvetli ve sağlam vantuza sahiptir ve istendiğinde pürüzsüz yüzeylerde sabitlenebilir. Ürün 16 cm tam boya sahip, kullanılabilir uzunluğu 13 cm ve 3 cm genişliğindedir.

Pürüzsüz düz yüzeylerde kullanılabilen vantuz taban. Konfor ve erotik uyarı için yumuşak ve sağlam bir kombinasyon. Belden bağlamalı kemerler ile uyumludur.

Dildo Nasıl Temizlenir

  1. Dildo'yu kullanmadan önce ve sonra ılık su ve nazik bir sabun kullanarak temizleyin.
  2. Sabunlu suyla iyice durulayın ve sabun kalıntısı kalmadığından emin olun.
  3. Dildo'nun yüzeyinde herhangi bir yapışkan madde veya kalıntı varsa, pamuklu çubuk veya yumuşak bir bezle nazikçe temizleyin.
  4. Dildo'yu temiz bir havluyla kurulayın veya doğal olarak kurumasına izin verin.

Bu temel yöntem, dildo'nun temizliği için uygulanabilir. Ancak, dildo'nun malzemesi ve üretici tarafından sağlanan talimatları da dikkate almanız önemlidir.

Ürün Özelikleri

Uzunluk
16 Cm
Kullanılabilir Uzunluk
13 Cm
Kalınlık
3 Cm
Renk
Ten
Vantuz
Var
Meteryal
Silikon
Alerjenler
Ftalat Ve Lateks İçermez
Özellikler ve İşlevleri
Anal Kullanım, Phthalates Free, Üniseks, Yumuşak Dokulu