0
0 Sepet (Boş)
Yeni Dickdo Gerçekçi Testisli Dildo 21cm

Dickdo Gerçekçi Testisli Dildo 21cm

₺2.032,71

Dickdo Gerçekçi Testisli Realistik Dildo 21 cm Censan’ın yeni dildo serisi Dickdo; uygun fiyat, yüksek kalite ve güvenilir cilt dostu malzemelerden üretilmiştir. Gerçekçi ve damarlı yapısı sayesinde kullanıcılara yüksek uyarı ve haz sunar. Tüm ürün serisi kuvvetli ve sağlam vantuza sahiptir ve istendiğinde pürüzsüz yüzeylerde sabitlenebilir veya belden bağlamalı kemerler ile kullanılabilir.

Durum
Yeni ürün
Ürün Kodu
PT131

Dickdo Gerçekçi Testisli Realistik Dildo 21 cm. uygun fiyat, yüksek kalite ve güvenilir cilt dostu malzemelerden üretilmiştir. Gerçekçi ve damarlı yapısı sayesinde kullanıcılara yüksek uyarı ve haz sunar. Tüm ürün serisi kuvvetli ve sağlam vantuza sahiptir ve istendiğinde pürüzsüz yüzeylerde sabitlenebilir veya belden bağlamalı kemerler ile kullanılabilir.

Ürün 498 gram ağırlığında, 21 cm tam boya sahip, kullanılabilir uzunluğu 15 cm ve 5.5 cm genişliğindedir. Pürüzsüz düz yüzeylerde kullanılabilen vantuz taban. Konfor ve erotik uyarı için yumuşak ve sağlam bir kombinasyon.

Belden bağlamalı kemerler ile uyumludur. Cilt dostu bodysafe malzemeden üretilmiştir. Her kullanımdan sonra oyuncak temizleyici sprey veya ılık su ile temizlemeyi unutmayın.

Ürün Özelikleri

Uzunluk
21 Cm
Kullanılabilir Uzunluk
15 Cm
Kalınlık
5,5 Cm
Renk
Ten
Vantuz
Var
Meteryal
Silikon
Alerjenler
Ftalat Ve Lateks İçermez