0
0 Sepet (Boş)
Yeni Kalın Damarlı Vantuz Dildo

Kalın Damarlı Vantuz Dildo

₺2.427,05

Bu gerçekçi dildo, patlayıcı iç ve G noktası orgazmları için sizi dolduracak cömert bir uzunluğa ve kalınlığa sahiptir! Vajinal duvarlarınıza masaj yapan abartılı şişkin damarların hissine bayılacaksınız, oyulmuş mantar ucu ise sizi yoğun bir doruğa ulaştırmak için G noktanızı ovuşturuyor! Sağlam bir vantuz tabanı, bir partnerle belden bağlamalı olarak kullanılabilir.

Durum
Yeni ürün
Ürün Kodu
PT276

Yoğun Bir Oh İçin Bu Kalın Dildoya Binmek!

Bu gerçekçi dildo, patlayıcı iç ve G noktası orgazmları için sizi dolduracak cömert bir uzunluğa ve kalınlığa sahiptir! Vajinal duvarlarınıza masaj yapan abartılı şişkin damarların hissine bayılacaksınız, oyulmuş mantar ucu ise sizi yoğun bir doruğa ulaştırmak için G noktanızı ovuşturuyor!

Sağlam bir vantuz tabanı, bir partnerle belden bağlamalı olarak kullanılabilir. Bu sayede oynamanın keyfini çıkarmanızı sağlar veya en gerçekçi eller serbest mastürbasyon için bu yapay penisi herhangi bir pürüzsüz düz yüzeye yapıştırabilirsiniz! Bu kalın, büyük dildo ile elde edebileceğiniz fışkıran iç orgazmlara bayılacaksınız!

Kalın Damarlı Vantuz Dildo

Kalın Damarlı Vantuz Dildo: Bu oyuncağı, dünyalarını sallamak için gerçekçi, ortalamadan daha büyük bir yapay penis arayan herkese tavsiye ederim.

Paket İçeriği: Düz Pembe BOB ambalajı içinde plastik ambalaj içinde Dildo.

"Peki ne işe yarar?" Büyük dildoların sizi tamamen doldurmasını seviyorsanız, bu yapay penis harikadır. Şaft, her yoğunlukta iç duvarlarınıza masaj yapmak için tıkanmış damarlarla kalındır. Gerçekçi toplar, gerçek bir penisin görüntüsüne katkıda bulunur! İlk etapta bir yapay penis kullandığınızı bile unutacaksınız. Büyük dong'unuzla birlikte, pürüzsüz bir yüzeyden çekilmeden neredeyse her şeye dayanabilen güçlü bir vantuz tabanı elde edersiniz.

"Ama bununla ne yapacağım?" Kullanmak için bu oyuncağı elinizle alt kısmından tutarak yerleştirebilirsiniz. Bu boyuttaki bir oyuncak için, harekete geçmeden önce biraz su bazlı kayganlaştırıcı sürmenizi öneririz. Bunu kullanmanın en iyi yolu, eller serbest bir sürüş için vantuz tabanını herhangi bir pürüzsüz, düz yüzeye yapıştırmaktır.

"En iyi 3 özelliğim?" Şekillendirilmiş G noktası ucu, çevrelenmiş şaft ve hareket etmeden sağlam kalması için vantuzlu taban.

"Bunun nesi bu kadar özel?" Bu yapay penisin yontulmuş ucu, istediğiniz herhangi bir güçle G noktanıza uyacak ve doğru açıda vuracak şekilde tasarlanmıştır! Gerçek şeyi taklit etmek için gerçeğe yakın özelliklerle kaplı olduğu için bu iyi donatılmış horozun her parçasını hissedeceksiniz. Bir oyuncağın gerçekten G noktanıza ulaşmasını ve hayatınızın orgazmını yaşamasını istiyorsanız; o zaman bu adamı seveceksin.

"Tavsiye eder miyim?" Evet! Bu yapay penisin gerçekçi özellikleri ve büyük boyutu çekiciliğini ve arzusunu verir. 

Ürün Özelikleri

Uzunluk
22 Cm
Kullanılabilir Uzunluk
18 Cm
Kalınlık
4,5 Cm
Renk
Ten
Vantuz
Var
Meteryal
PVC
Menşei
China
Alerjenler
Ftalat Ve Lateks İçermez
Temizlik
Biraz ılık su ve normal sabunla temizleyin, Ardından havluyla silin.