0
0 Sepet (Boş)
Yeni Red Rose Clitoral Emiş Vibrator ve Dildo

Red Rose Clitoral Emiş Vibrator ve Dildo

₺3.241,62

Aynı anda birden fazla oyuncağın zevkini yaşamak için sadece bir gül emiş vibratörü almanız yeterli. Titreşimli yapay penis ve klitoral uyarıcı olarak kullanılabilir. Yarısı sizi geleneksel seks zevkini yaşamaya götürür, diğer yarısı da çeşitli ihtiyaçlarınızı karşılamak için klitorisin uyarılmasını hissetmenizi sağlar.

Durum
Yeni ürün
Ürün Kodu
PT91

Aynı anda birden fazla oyuncağın zevkini yaşamak için sadece bir gül emiş vibratörü almanız yeterli. Titreşimli yapay penis ve klitoral uyarıcı olarak kullanılabilir. Yarısı sizi geleneksel seks zevkini yaşamaya götürür, diğer yarısı da çeşitli ihtiyaçlarınızı karşılamak için klitorisin uyarılmasını hissetmenizi sağlar.

Vajina titreşimli yapay penis, yüksek kaliteli silikondan yapılmıştır. Çok yumuşak, pürüzsüz, küçük boyutlu ve taşıması kolay. En önemlisi, g noktanızı kolayca uyarabilmesi ve ihtiyaçlarınızı her zaman, her yerde karşılayabilmesidir.Bu klitoris nipeli yapay penis gül Vibratörler banyoda kullanılabilir, sızıntı konusunda endişelenmeyin; kullanımdan sonra suyla durulayın ve kuru tutun; manyetik bir USB şarj cihazı ile donatılmıştır, zarar görmesi kolay değildir ve yüksek kaliteli alışveriş deneyimi yaşamanıza olanak tanır.

Ürün Özelikleri

Uzunluk
20 Cm
Kalınlık
3,5 Cm
Meteryal
Hipoalerjenik Silikon
Titreşim
Var
Usb Şarj
Evet
Temizlik
Biraz ılık su ve normal sabunla temizleyin, Ardından havluyla silin.
Suya Dayanıklılık
Evet