0
0 Sepet (Boş)
Yeni Mini Vajina Parmak Vibratörü

Mini Vajina Parmak Vibratörü

₺1.379,00

Erkekler, kadınlar ve çiftler tarafından kullanılabilir. Birlikte oynamayı seven çiftler için harika bir seks oyuncağı. Kendileriyle oynamayı seven erkekler ve kadınlar için mükemmeldir.  Tıbbi silikondan yapılmıştır ve süper yumuşaktır.

Durum
Yeni ürün
Ürün Kodu
PT122

Bu ürün su geçirmezdir ve duşta veya banyoda kullanılabilir. Bataryaya veya silikona zarar vermez. Uzun ömürlü mermi kişisel masaj aleti. Güçlü stimülasyon ve uzun ömürlü pil ile fısıltı titreşimi. Titreşimin uğultusunu ve dokunmanın güçlü uyarımını seveceksiniz. Tıbbi silikondan yapılmıştır ve süper yumuşaktır. Kendi seyahat çantasında geldiği için taşıması kolaydır. Kolay erişim için çantanıza koyabilir veya sadece komodininizde saklayabilirsiniz.

Erkekler, kadınlar ve çiftler tarafından kullanılabilir. Birlikte oynamayı seven çiftler için harika bir seks oyuncağı. Kendileriyle oynamayı seven erkekler ve kadınlar için mükemmeldir.

Su geçirmez, uzun ömürlü pil gücü. Telefonunuzda bir uygulamayı açmak için WIFI beklemek veya durmak yok. Tek açma kapama düğmesi ile kullanımı kolaydır.

Ürün Özelikleri

Meteryal
Silikon
Titreşim
Var
Alerjenler
Ftalat Ve Lateks İçermez
Suya Dayanıklılık
Evet