0
0 Sepet (Boş)
Yeni Penextender Big Head 50mm Dolgulu Penis Kılıfı

Penextender Big Head 50mm Dolgulu Penis Kılıfı

₺1.015,10

Penextender Big Head Dolgulu Penis Kılıfı 17 cm Türkiye'nin en çok tercih edilen Penextender penis bakım markasının yepyeni penis kılıfıdır. Gerçekçi et dokusunda ve gerçekçi görünüme sahip, 5 cm iç dolgusu sayesinde uzunluk ekleyen, damarlı ve tırtıklı yapısı sayesinde daha fazla uyarım sağlayan penis kılıfıdır. Yaklaşık %30 oranında kalınlık sağlar. Elastiktir ve tüm boylara uyum sağlar. 

Durum
Yeni ürün
Ürün Kodu
PT53

Penextender Big Head Dolgulu Penis Kılıfı 17 cm Türkiye'nin en çok tercih edilen Penextender penis bakım markasının yepyeni penis kılıfıdır. Gerçekçi et dokusunda ve gerçekçi görünüme sahip, 5 cm iç dolgusu sayesinde uzunluk ekleyen, damarlı ve tırtıklı yapısı sayesinde daha fazla uyarım sağlayan penis kılıfıdır.

Yaklaşık %30 oranında kalınlık sağlar. Elastiktir ve tüm boylara uyum sağlar. Su ile kolay temizlenir ve hijyenik kullanıma imkan verir. Toplam Uzunluk: 17 cm İç Derinlik: 13 cm Dış Çap: 4 cm İç Çap: 3.2 cm

Dolgulu Penis Kılıfı

Bu ultra gerçek uzantı ile sevgilinizin tatlı noktalarını daha önce hiç olmadığı kadar etkileyin. Sadece daha uzun süre dayanmanıza yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda sizi sert tutar. Bırakın damarlı doku ve şişkin kafa, partnerinizin iç bölgelerine ayak parmakları kıvırma hissi göndererek onlara tekrar tekrar orgazm yaşatır.

Dolgulu Penis Kılıfı Özelikleri

  • Bu süper gerçekçi 7,5" penis uzantısını takarak şaftınıza 1 1/2" uzunluk ve 1" çap ekleyin.
  • Cilde benzer TPR, ftalat ve lateks dostu olduğu için gerçek anlaşma gibi hissettirir.
  • Çıkıntılı kafa ve dokulu, damarlı gövde, sevgilinize ekstra hisler verir.

Penis Kılıfı Nedir

Penis kılıfı, erkeklerin cinsel deneyimlerini artırmak için kullanılan bir cinsel oyuncaktır. Penisin üzerine geçirilerek kullanılır ve penisin çevresinde ekstra bir katman sağlar. Bu katman, daha dolgun bir his verir ve partnerin vajinasını veya anüsünü daha fazla uyarır.

Penis kılıfları genellikle lateks, silikon veya deri gibi malzemelerden yapılır ve farklı boyutlarda ve şekillerde gelir. Bazı penis kılıfları ayrıca titreşim özelliği de taşır ve bu sayede cinsel deneyimi daha da keyifli hale getirebilir. Penis kılıfları, cinsel deneyimi çeşitlendirmek ve daha heyecanlı hale getirmek isteyen çiftler tarafından kullanılabilir.

Penis Kılıfı Temizliği

Penis kılıfı temizliği oldukça önemlidir. Her kullanımdan sonra, kılıfı sabunlu sıcak suyla yıkayın ve iyice durulayın. Eğer kılıf silikon malzemeden yapılmışsa, kayganlaştırıcı yağı, silikon oyuncaklar için uygun olan türden olmalıdır. Ayrıca, kılıfı kullanmadan önce ve sonra da hijyenik bir durumda tutmak için özel oyuncak temizleyicileri kullanmanız tavsiye edilir.

Ürün Özelikleri

Uzunluk
17 Cm
Kalınlık
4 Cm
Renk
Ten
Meteryal
Silikon
Titreşim
Yok
Menşei
China
Alerjenler
Ftalat Ve Lateks İçermez