0
0 Sepet (Boş)
Yeni Damarlı Titreşimli Penis Kılıfı

Damarlı Titreşimli Penis Kılıfı

₺1.789,00

Bu gerçekçi penis kılıfı benzersiz tasarımı, farklı duyusal uyarılar getirir. Tek parça testis halkası onu yalnızca yerinde tutmakla kalmaz, aynı zamanda kan akışınızı yavaşlatarak penisinizi daha uzun ve daha sert hale getirir.Bu gerçekçi penis kılıfı benzersiz tasarımı, farklı duyusal uyarılar getirir. Tek parça testis halkası onu yalnızca yerinde tutmakla kalmaz, aynı zamanda kan akışınızı yavaşlatarak penisinizi daha uzun ve daha sert hale getirir.

Durum
Yeni ürün
Ürün Kodu
PT56

Gerçekçi doku, samimi tutkulu seks için cinsel özgüveninizi artırır, ereksiyon erkeğinizin ruhunu uzatır ve unutulmaz bir gece geçirmenizi sağlar. Bu gerçekçi penis kılıfı benzersiz tasarımı, farklı duyusal uyarılar getirir. Tek parça testis halkası onu yalnızca yerinde tutmakla kalmaz, aynı zamanda kan akışınızı yavaşlatarak penisinizi daha uzun ve daha sert hale getirir.

Ek destek sunar, penis halkalı penis uzatıcıyı uzun süreli kullanım için yerinde tutar ve kaymaz bir oyun ve saatlerce sürecek gök gürültüsü benzeri bir seks dayanıklılığı sağlar. Ortalama büyüklükteki penisinizi bir canavara, partnerinizin g-noktasını veya p-noktasını kolaylıkla hedeflemek ve bunlara ulaşmak için tasarlanmış penis kılıfına dönüştürün

Ürün Özelikleri

Uzunluk
19 Cm
Kalınlık
4,5 Cm
Renk
Ten
Alerjenler
Ftalat Ve Lateks İçermez