0
0 Sepet (Boş)
Yeni Güçlü Şarjlı Kurşun Vibratör

Güçlü Şarjlı Kurşun Vibratör

₺2.259,00

Birçok Bullet Vibratörün ellerde uyuşmaya yol açtığı ve hatta kullanmak için rahatça tutulamadığı bilinmektedir. Güçlü motoru orta yerine kafada yapmak için ustaca iç yapıyı korumaya ve alt kısımdaki titreşimi azaltmaya inanıyoruz, bu nedenle her zamankinden daha rahat hissettiren tam bir silikon mermi vibratörü tasarladık. 

Durum
Yeni ürün
Ürün Kodu
PT130

Birçok Bullet Vibratörün ellerde uyuşmaya yol açtığı ve hatta kullanmak için rahatça tutulamadığı bilinmektedir. Güçlü motoru orta yerine kafada yapmak için ustaca iç yapıyı korumaya ve alt kısımdaki titreşimi azaltmaya inanıyoruz, bu nedenle her zamankinden daha rahat hissettiren tam bir silikon mermi vibratörü tasarladık. Mini boyutlu, küçük ve taşıması kolay ve çantanız veya seyahatiniz için özel. Bullet vibratör iki saatlik şarjla bir saat çalışabilir, AAA pil almanıza gerek yoktur.

Kadın zevk vibratörü için bu seks oyuncağı, yüksek kaliteli silikon ve ABS'den yapılmıştır, bu nedenle daha esnek ve yumuşaktır. Vibratörü sadece suyla durulayarak temiz tutmak kolaydır. Yalnızca bir düğme, biri sevdiğiniz titreşim modunu bulmak için frekansları istediğiniz zaman değiştirmek için kontrol ve diğeri de açıp kapatmak için.

Ürün Özelikleri

Uzunluk
8 Cm
Kalınlık
2 Cm
Meteryal
ABS Plastik
Usb Şarj
Evet