0
0 Sepet (Boş)
Yeni Ela App Giyilebilir Vibratör

Ela App Giyilebilir Vibratör

₺5.353,02

Bu çift vibratör, G noktası ve klitorisin çift stimülasyonunu sağlayabilen 2 motorla donatılmıştır, 12 titreşim modu eşiniz veya kendiniz tarafından seçilebilir. Daha kolay kullanım için 32,8 Ft /10M uzaktan kumanda. Vibratörünüzü uygulama aracılığıyla her yerde kolayca kontrol edebilir.

Durum
Yeni ürün
Ürün Kodu
PT87

Vibratörünüzü uygulama aracılığıyla her yerde kolayca kontrol edebilir. Bu giyilebilir vibratörün mesafe sınırı yoktur, ihtiyaçlarınızı mükemmel bir şekilde karşılayabilir, dışarı çıkarken taksanız bile partneriniz evde kontrol edebilir. Sınırsız menzil kontrolü elde etmek için "Etkileşimli Mod"u seçerek, Metin, 9 klasik titreşim, özelleştirilmiş titreşimler, sallama modu, etkileşimli video dahil olmak üzere deneyimleyebilirsiniz.

Bu çift vibratör, G noktası ve klitorisin çift stimülasyonunu sağlayabilen 2 motorla donatılmıştır, 12 titreşim modu eşiniz veya kendiniz tarafından seçilebilir. Daha kolay kullanım için 32,8 Ft /10M uzaktan kumanda. Manyetik USB Şarjı ve Tamamen Su Geçirmez - Bu seks oyuncağı, hızlı şarj edilebilir bir manyetik USB şarj kablosu ile donatılmıştır, kullanımı daha kolaydır ve her yerde kullanmanıza izin veren normal DC port şarjından daha iyi su geçirmezdir.

Ürün Özelikleri

Uzunluk
9 Cm
Kalınlık
5.7 Cm
Meteryal
Hipoalerjenik Silikon
Alerjenler
Ftalat Ve Lateks İçermez
Usb Şarj
Evet
Temizlik
Biraz ılık su ve normal sabunla temizleyin, Ardından havluyla silin.
Telefon Uyumlu
Evet
Suya Dayanıklılık
Evet
Çift Motorlu Titreşim
Var