0
0 Sepet (Boş)
Yeni Doc Johnson Titreşimli Çift Penetratörlü Dildo

Doc Johnson Titreşimli Çift Penetratörlü Dildo

₺2.881,21

Doc Johnson Titreşimli Çift Penetratörlü Dildo, gerçekçi bir his veren kauçuktan yapılmış ikili vajinal ve anal oyun sunar. Vajinal dong 5 inç uzunluğundadır ve 5 inç çevresi vardır. Anal dong 5 inç uzunluğundadır ve 3,5 inç çevresine sahiptir. Bu 'Naturals' dong, gerçekçi bir tarza sahiptir ve ek zevk için kalın damarlıdır ve onu çalıştırmak için kıvrımlı bir alt kısım vardır.

Durum
Yeni ürün
Ürün Kodu
PT261

Bu Titreşimli Çift Penetratör, gerçekçi bir his veren kauçuktan yapılmış ikili vajinal ve anal oyun sunar. Vajinal dong 5 inç uzunluğundadır ve 5 inç çevresi vardır. Anal dong 5 inç uzunluğundadır ve 3,5 inç çevresine sahiptir. Bu 'Naturals' dong, gerçekçi bir tarza sahiptir ve ek zevk için kalın damarlıdır ve onu çalıştırmak için kıvrımlı bir alt kısım vardır.

Titreşimli Çift Penetratörlü Dildo

  1. Daha Fazla Yoğunluk için FIRMSKYN Malzemesi | Çift Penetrasyon için Tasarlandı
  2. Güçlü Çok Hızlı Titreşimler | Basit Büküm Tabanlı Kontrol | İnanılmaz Gerçekçi Görünüm Ve His | Ek Stimülasyon için Dokulu Damarlar
  3. Yaklaşık Ürün Boyutları: Daha Uzun/Daha İnce Dildo; Toplam Uzunluk: 6,3 inç (16 cm), Takılabilir Uzunluk: 5,2 inç (13,2 cm), Genişlik/Çap: 1 inç (2,5 cm), Çevre: 3,14 inç (9,7 cm)

Yaklaşık Ürün Boyutları: Daha Kısa/Kalın Dildo; Toplam Uzunluk: 6,3 inç (16 cm), Takılabilir Uzunluk: 4,6 inç (11,7 cm), Genişlik/Çap: 1,5 inç (3,8 cm), Çevre: 5 inç (11,9 cm)

Ftalat İçermez, Vücut İçin Güvenli | Gururla Amerika'da Üretildi

Ürün Özelikleri

Uzunluk
16 Cm
Kalınlık
2,5 Cm
Renk
Ten
Meteryal
Silikon
Pil Tipi
2 Adet Kalem Pil
Titreşim
Var
Menşei
USA
Özellikler ve İşlevleri
2 İşlevli (Anal ve Vajinal), Üniseks, Yumuşak Dokulu