0
0 Sepet (Boş)
Yeni Realistik Gerçekçi Dildo 15 cm

Realistik Gerçekçi Dildo 15 cm

₺1.459,00

Realistik gerçekçi dildo 15 cm testisli gerçekçi penis dokusu formundadır ve pürüzsüz yüzeylerde vantuz tabanı ile sabitlenebilir. Belden bağlamalı kemerler ile kullanılabilir. Cilt dostu malzemeden üretilmiştir. Her kullanımdan sonra oyuncak temizleyici sprey veya ılık su ile temizlenebilir. Uzunluğu 15 cm, kullanılabilir uzunluğu 12.5 cm, çapı 3.6 cm'dir.

Durum
Yeni ürün
Ürün Kodu
PT103
Penis Rengi
  • Ten
  • Zenci
  • Melez

Gerçek bir ereksiyonun şeklini ve sertliğini taklit eden bu ultra gerçekçi yapay penis, ayrıntılara hiç dikkat etmez . Doğal görünümlü şişmiş kafası, damarlı şaftı ve gerçekçi topları ile , eller serbest uyarı için herhangi bir pürüzsüz yüzeye de yapıştırılabilir.

Sert ama esnek şaft, inkar edilemez derecede gerçekçidir ve ciddi şekilde gerçeğe yakın duyumlar için sıkılabilir, sıcaklığa duyarlı bir yüzey sunar.

Gerçek bir erkekte bekleyeceğiniz her kırışık ve gamze ile ayrıntılı olarak , bir dizi şişkin top, oyun sürenizi daha da doğrulamak için harici olarak uyarır. Oyuncağın tamamı güçlü bir vantuz üzerine oturur, bu da onu eller serbest tek başına oyun için ideal hale getirir ve aynı zamanda kayış takma ve pegging maceraları için koşum dostu olur

Nihai salınımı deneyimlemek için bu oyuncakla her zaman bol miktarda su veya silikon bazlı kayganlaştırıcı kullanın.

Ürün Özelikleri

Uzunluk
15 Cm
Kullanılabilir Uzunluk
13 Cm
Kalınlık
3,5 Cm
Vantuz
Var
Meteryal
Silikon
Menşei
China
Alerjenler
Ftalat Ve Lateks İçermez
Suya Dayanıklılık
Evet