0
0 Sepet (Boş)
Yeni Gerçekçi Erkek İçin Fener Masturbatör

Gerçekçi Erkek İçin Fener Masturbatör

₺2.375,55

Gerçekçi Erkek İçin Fener Masturbatör 19 cm. Gerçekçi Fener Mastürbatör gerçekçi et dokusunda, özel tasarım ve kolay gizlenebilir fener şeklinde kabı ile dünya çapında en fazla satan suni vajina mastürbatör modelidir. Daha gerçekçi bir deneyim için su bazlı kayganlaştırıcı jel ile kullanılması tavsiye edilmektedir.

Durum
Yeni ürün
Ürün Kodu
PT60

Gerçekçi Erkek İçin Fener Masturbatör 19 cm. Gerçekçi Fener Mastürbatör gerçekçi et dokusunda, özel tasarım ve kolay gizlenebilir fener şeklinde kabı ile dünya çapında en fazla satan suni vajina mastürbatör modelidir. Daha gerçekçi bir deneyim için su bazlı kayganlaştırıcı jel ile kullanılması tavsiye edilmektedir. 25 cm uzunluğunda, 8.3 cm genişliğinde, kullanılabilir uzunluğu 19 cm'dir. 680 gr ağırlığındadır.

Ürün Özelikleri:

  1. Gerçekçi vajina - Nervürlü tünele sahip 3D dokulu sıkı vajinal penis üzerinde ultra-gerçek etli stimülasyon sağlar ve ihtiyacınız olduğunda cinsel arzunuzu serbest bırakmanıza izin verir.
  2. Yumuşak ve Derin Vajinal - Vajinanın şekli gerçek kadınların kopyasıdır, ete her bastığınızda gerçek bir kızla seks yapmak gibidir!
  3. TPE Malzemesi - İç kovanı, tekrar kullanılabilen ve deforme olmayacak yüksek kaliteli TPE malzemeden yapılmıştır. 8 inç masa derinliği.
  4. Ayrılabilir ve Elde Taşınabilir Tasarım - Bu mastürbasyon kupasının boyutu, tek elle tutmanıza izin verecek kadar doğru. Kaymaz, Temizlik için Çıkartılabilir.